fbpx

День такий, що не позаздриш: унікальний гороскоп на 9 березня 2023 року для всіх знаків Зодіаку. Кому варто підготуватись до пліток, а хто по-справжньому закохається

День такий, що не позаздриш: унікальний гороскоп на 9 березня 2023 року для всіх знаків Зодіаку. Кому варто підготуватись до пліток, а хто по-справжньому закохається

Щоденний гороскоп на четвер, 9 березня 2023 року – Овен, Телець, Близнюки, Рак, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби

Щоденний гороскоп на четвер, 9 березня 2023 року для всіх знаків Зодіаку. Це буде нелегкий і приємний день для всіх нас. Перевірте, що вас чекає.

Щоденний гороскоп на четвер, 9 березня 2023 року, показує, що не всі знаки зодіаку можуть розраховувати на приємний сьогоднішній день. Близнюкам слід бути обережними в емоційній сфері, Рак повністю втратить самооцінку, а Лев буде вередливим і нерішучим. Перегляньте гороскоп для свого знаку Зодіаку та подивіться, що вам передбачили зірки.

Овен(21.03-19.04)

Сьогодні Овни захочуть розширити свої навички. Незалежно від того, чи збирається він підвищувати свої професійні навички або, можливо, вдосконалювати своє хобі, починати варто зараз, адже зірки до нього прихильні.

Телець (20.04-20.05)

Тельці сьогодні будуть життям компанії, яка окупиться в емоційному плані. Хтось подивиться на нього прихильно. Це може бути початком прекрасного роману, а хто знає – можливо, навіть тривалих стосунків.

Близнюки (21 червня-20 червня)

Близнюкам сьогодні варто бути обережними в коханні. Вони можуть думати, що все йде добре, але реальність далека від ідеальної. Варто відверто поговорити з коханою людиною і викласти свої карти на стіл.

Рак м(21.06-22.07)

Рак сьогодні повністю втратить довіру, тому що хтось із близьких підріже йому крила. Однак варто побачити свої переваги і перестати жаліти себе. Можливо, ці критичні слова можуть стати трампліном для змін на краще.

Лев (23.07-22.08)

Лев сьогодні буде досить вередливим. Його ніщо не влаштує, і він щохвилини змінюватиме свою думку. В результаті він може посваритися з кимось із близьких, хто перестане розуміти його хаотичний спосіб мислення. Він повинен розібратися сам.

Діва (23.08-22.09)

Діва сьогодні буде розпускати плітки наліво і направо. Вона повинна бути обережною, щоб не потрапити через це в неприємності. Якщо вона передасть новину довіреним людям, вона буде врятована. Гірше, коли новина піде на світ, бо всі дізнаються, від кого пішла чутка.

Терези (23/09-22/10)

Терези сьогодні будуть надзвичайно напористими. Вона втомилася від того, що хтось весь час вказує їй, як жити. Вона нарешті встане і покаже, що вона не така нерішуча, як її представляють, і знає, чого хоче. Настав час вирішити для себе.

Скорпіон (23.10-21.11)

Скорпіон буде надзвичайно емоційним і ласкавим. Він спробує помиритися з кимось, з ким тривалий час перебував у конфлікті, і залагодити будь-яку розбрат навколо нього. Це зробить його відмінним посередником і виграє в очах інших.

Стрілець (22.11-21.12)

Стрільці сьогодні зосередяться на почуттях. Тим більше, що може натрапити на неприємності, адже близька йому людина почне задавати масу незручних питань. Настав час припинити надсилати його назад, сміливо дивитися в очі реальності та нарешті зробити вибір.

Козеріг (22 грудня-19 січня)

Козеріг збирається сьогодні показати себе з кращого боку – перш за все перед начальством і колегами. Він викладеться на повну, а потім відчує гордість, а це достатня нагорода. А додаткові привілеї – це вишенька на торті.

Водолій (20 січня-18 лютого)

Водолій сьогодні не відчує повної сили, що почне перекладати свої обов’язки на інших. Однак йому слід стежити, щоб не надто керувати собою, тому що копання ям під колегами закінчиться погано тільки для нього.

Риби (19.02-20.03)

Риби сьогодні мають хороші шанси на успіх. Якщо вони впевнені в собі і сміливі, то неодмінно зможуть довести всі важливі справи до кінця. Найголовніше, що вони самі відчують гордість і задоволення.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page