fbpx

День закоханих 2023 – що чекає на всі знаки Зодіаку: гороскоп на день Святого Валентина розкриває всі карти. Буде цікаво!

День закоханих 2023 – що чекає на всі знаки Зодіаку: гороскоп на день Святого Валентина розкриває всі карти. Буде цікаво!

14 лютого в повітрі літатимуть стріли Купідона – чи потрапить якась із них у ваше серце? Гороскоп на День Святого Валентина 2023 для кожного передбачає різний сценарій. Гарні новини? На нас вплине позитивний вплив Венери та Нептуна в Рибах.

Гороскоп на день Святого Валентина 2023

День святого Валентина 2023 неодмінно стане днем ​​щирих зізнань і романтичних жестів. Це станеться завдяки з’єднанню Венери і Нептуна в Рибах. Коли планета кохання з’єднається з планетою мрій у цьому ніжному знаку Зодіаку, можна очікувати кіносценаріїв.

Всесвіт дасть нам докази того, що наші любовні бажання незабаром здійсняться. Цей прекрасний транзит зблизить споріднені душі або полум’я-близнюки.

Місяць перебуватиме в знаку Стрільця, що ще більше розігріє атмосферу. Ми відчуємо енергію “зараз або ніколи”. У самотніх з’явиться імпульс покинути зону комфорту та зробити рішучий крок, а люди у стосунках поглиблять існуючі стосунки.

Овен

Очікуйте повідомлення від свого таємного шанувальника. Ви також створите враження, що ваш коханий приділяє вам більше уваги, ніж зазвичай. У День Святого Валентина у вас вистачить сміливості, щоб спланувати божевільну пригоду. Довіряйте тому, що підказує вам ваша інтуїція, і не бійтеся відкрито зізнаватися в своїх почуттях. Якщо ви хочете знати, на чому ви знаходитесь, зараз саме час. Ваша прямота гарантує любовну перемогу.

Телець

У День Святого Валентина ви ще більше зблизитеся з коханою людиною. Коли Венера з’єднається з мрійливим Нептуном, між вами та вашою половинкою виникне чудове відчуття рівноваги. Ви розвинете безумовну любов одне до одного. Ви відчуєте глибину і взаємне прийняття. У цей день не бійтеся мріяти про те, яким буде ваше майбутнє. Подумайте, куди ви хочете, щоб ваші стосунки йшли, щоб оточити себе позитивною енергією.

Близнюки

Якими б ви хотіли бачити ваші стосунки через кілька років? Хоча ви віддаєте перевагу жити поточним моментом, а не планувати майбутнє, у цей День Святого Валентина насмільться мріяти про зобов’язання, шлюб і сім’ю, яких у глибині душі ви, можливо, так бажаєте. Чарівне з’єднання Венери і Нептуна відкриє ваше серце, тож ви відчуєте надію, що ці цілі скоро здійсняться. Святкуйте любов, залучаючи до себе бажану енергію для своїх проявів.

Рак

Настав час визначити чіткі очікування в коханні. Ваші стосунки непрості, але, як природжений романтик, ви не маєте права здаватися. Запали полум’я надії у своєму серці і вір, що ти ось-ось переживеш історію свого життя. Іноді ви думаєте, що найкраще позаду, але космос дасть вам зрозуміти, що це помилкова думка. Якщо ви зараз ще не оговтуєтеся після розриву, у День Святого Валентина поставте на перше місце турботу про себе.

Лев

Цьогорічний День святого Валентина вас точно зігріє. Поділитися своїм тілом, розумом і душею зі своєю другою половинкою стане надзвичайним досвідом, який наповнить вас палкою романтикою. Ви відчуєте, що ваша любов виходить за межі буденності в глибокий духовний досвід. Дозвольте собі повністю загубитися в ньому, і ви зміцните свій романтичний зв’язок.

Діва

Що для вас таке відданість? Що змушує вас сприймати своє кохання серйозно? Незалежно від того, самотні ви чи перебуваєте у стосунках, цьогорічний День Святого Валентина змусить вас розквітнути. Заспокойте свій розум і подивіться на світ з точки зору вашого серця. Заплануйте побачення вдома або подбайте про себе так, як ви хочете, щоб хтось інший піклувався про вас. Відчуйте себе коханими та сміливо демонструйте свої очікування. Ніщо не заважає незабаром здійснитися вашим бажанням, у чому вас переконує місяць у відважному Стрільці.

Терези

Направте прожектори на себе. Коли ваша богиня Венера з’єднається з мрійливим Нептуном у День святого Валентина, ви побачите світ крізь рожеві окуляри та посилите свої романтичні настрої. Любов наповнить ваше серце, надихаючи на сміливі кроки. Потрібна відповідь на конкретне запитання? Місяць у Стрільці дасть вам космічну підказку. У День святого Валентина ви знайдете в собі сміливість сказати вголос те, що справді відчуваєте. Звичайна, на перший погляд, але щира розмова відкриє для вас нову сторінку в коханні.

Скорпіон

Що вас найбільше заворожує в любові? З’єднання Венери і Нептуна наблизить вас до бажань вашого серця. Зачаруйте свою другу половинку сміливим повідомленням або сюрпризом. Не бійтеся вийти з усіх сил у цей День святого Валентина, навіть якщо ви хочете провести його з собою. Місяць у Стрільці посилить відчуття безпеки. Зробіть крок вперед замість емоційного саботажу.

Стрілець

Цього року ви проведете День Святого Валентина поблизу дому. Поєднання Венери і Нептуна в Рибах оточить вас відчуттям спокою. Нічого, що вам подобається, коли багато чого відбувається. Тепер вам слід спокійно насолоджуватися солодкими моментами більш традиційним способом.

Також подумайте про те, що б ви хотіли побудувати зі своїм партнером найближчим часом. Захоплені розмови про спільне життя зігріють ваші серця. Діти, ймовірно, будуть однією з багатьох тем, яких ви торкнетеся з тригоном місяця в Стрільці та Юпітера в Овні.

Козоріг

Ей, Козоріг, хтось поклав на тебе око, про це ти дізнаєшся цього дня Святого Валентина. Коли Венера об’єднає зусилля з Нептуном, лід навколо вашого серця розтане. Ви почуватиметеся вразливими та емоційними. Очікуйте почути зізнання в коханні. Смілива енергія Місяця в Стрільці спонукатиме вас до романтичних жестів, тому не соромтеся демонструвати свої почуття унікальним способом. Відкладіть роботу на деякий час.

Водолій

Цього дня Святого Валентина ви можете відчути неймовірне щастя. Ваші стосунки випадково перетворилися на щось більше? Боріться зі своїм страхом бути відкинутим. Тепер вам пощастить у коханні. Ваше щире романтичне зізнання викличе позитивну реакцію. Завдяки Місяцю в Стрільці ви точно влучите в ціль, якщо вирішите ризикнути. Зробіть ставку на свою автентичність, і все закономірно складеться на вашу користь.

Риби

Настав час оприлюднити своє любовне життя. Усі погляди звернуться до вас. Тож нехай цей День святого Валентина виведе ваш роман на новий рівень. Якщо ви перебуваєте у стосунках, це ідеальний день, щоб опублікувати повідомлення про своє кохання. Похвалиться своєю прекрасною другою половинкою. Ви живете самотнім життям? Зверніться до людей або з’являйтеся в соціальних мережах, і ви привернете увагу потрібної людини. Ви повинні максимально використовувати переважаючу космічну енергію, тому що дива ось-ось відбуваються прямо зараз.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page