fbpx
життєві історії
Дениса я виховала одна. Він ходить до одинадцятого класу. І ось недавно я дізналася, що у нього є дівчина. Для мене це як грім серед ясного неба. Ну яка дівчина? Ще зовсім дитя. – Синок, а прийдіть після школи до нас на чай, хочу з нею познайомитись. – На диво Ліля зовсім не соромлячись пройшла до кімнати. Почали ми з легкого і плавно перейшли до серйозного. Після того, як дівчина розповіла про свою сім’ю, я зрозуміла, в тому житті я геть нічого не розумію

Дениса я виховала одна. Він ходить до одинадцятого класу. І ось недавно я дізналася, що у нього є дівчина. Для мене це як грім серед ясного неба. Ну яка дівчина? Ще зовсім дитя. – Синок, а прийдіть після школи до нас на чай, хочу з нею познайомитись. – На диво Ліля зовсім не соромлячись пройшла до кімнати. Почали ми з легкого і плавно перейшли до серйозного. Після того, як дівчина розповіла про свою сім’ю, я зрозуміла, в тому житті я геть нічого не розумію.

***

З сином вчиться дівчина і вони спілкуються. Близько спілкуються. Я і попросила привести її до нас додому, щоб я могла зрозуміти що вона з себе представляє.

Ось Ліля і прийшла. Вчора. Я “дітей” за стіл посадила і розпитую про життя.

І ось Ліля почала з равликів, які у неї замість домашніх тварин, а потім стала розповідати про свою сім’ю і про життя в цілому.

Так ось, я знала, що Денис може привести дівчину з татуюваннями, пірсингом і інше, але те що повідала ця красуня, зовсім за гранню.

Отже, її мама і тато розлучені, але живуть в одній квартирі (роз’їхатися важко, в квартирі прописаний безвісти зниклий її дядько).

У мами новий чоловік і є ще його дочка і та з ними живе. Виходить, що в одній квартирі проживає чоловік, колишній чоловік, двоє дітей цих чоловіків. З глузду з’їхати.

Але це ще не всі дивні речі, які я почула від Лілі.

Найцікавіше ще попереду. Виявилося, що дідусь дівчини живе поруч з ними на одному майданчику. А її бабуся (колишня дружина дідуся) проживає з дідом.

Вони зійшлися вже у віці 67 років, а розлучилися, коли їм було по 30 років.

Так ось Ліля ця дивиться на бабусю і дідуся і думає: “Може мама зійдеться з татом пізніше, коли поживуть трохи в різних кімнатах?”.

Ну судячи з того, як все складається у неї в родині, цілком може! Денисові сказала потім, щоб він добре подумав, перш ніж…

А він сказав, що вже подумав.

Фініш.

Такою щасливою я ще ніколи не почувалася. Дай Бог, і знайде він своє “нормальне” щастя.

Що думаєте про таку сімейку?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page