fbpx
Події
Депутат-браконьєр застрелив друга-поліціянта

Група мисливців вирушила на нічне полювання до заповідного лісу. Та стався нещасний випадок: один з них випадково підстрелив свого друга, пише газета “Експрес”.

“Полювали на території Ужанського національного природного парку, — каже Галина Сернівка, начальник відділу ГУ НП у Закарпатській області, — поблизу села Любня, що неподалік українсько-польського кордону. Один із браконьєрів схибив: цілив з мисливської рушниці у дичину, та випадково влучив у свого товариша. 45-річний майор поліції, який очолював районний сектор контролю за обігом зброї, загинув на місці”.

А застрелив поліціянта 39-річний депутат Великоберезнянської райради від Радикальної партії Ляшка, колишній колега покійного, який раніше також працював у цьому райвідділі. Він і повідомив поліцію про трагедію.

Горе-мисливці — браконьєри, полювали у заповідному лісі незаконно.

“Обидва фігуранти нещасного випадку мають прямий стосунок до правоохоронних органів та першими мали б стежити за дотриманням закону. А вони займалися браконьєрством на території Ужанського національного природного парку, – каже голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. – Доручив прокуратурі та Головному управлінню національної поліції ретельно вивчити обставини трагедії. Людину шкода, та жодних поблажок нікому не буде, перед законом усі рівні. Цей випадок має стати наукою для всіх інших, хто захоче демонстративно порушувати закон”.

Джерело

facebook