fbpx

Десь тиждень назад моя подруга купила дуже дорогий засіб по догляду за волоссям. Але, на жаль, він їй не підходить. Тоді взялась моя Галя його продавати на роботі, та всім її співробітницям він видався занадто дорогим, тому покупців не було зовсім. Добре, що я спробувала і мені засіб сподобався і я виручила подругу,  хоч і просила її на майбутнє бути більш обачнішою і обережнішою. Та десь за два тижні моя подруга прибігла до мене з дорогими парфумами

Навіть не знаю, чи є ще у когось така подруга, як у мене? Я навіть часто задаю собі запитання, що нас може поєднувати з Галиною, адже ми такі різні за характером.

Наприклад, я завжди знаю що хочу, а особливо, за чим прийшла в магазин.

Я ніколи не купляю непотрібні речі, як то деколи буває, розповідають співробітниці, що зайдуть в магазин і понакупляють те чого їм навіть непотрібно було.

Я не товаришую з людиною, якщо вона мені не приємна, або видається “чорною”. Таких людей на мою думку краще уникати, або взагалі обходити стороною.

Про те моя Галя, така за характером, що хоче змінити світ, та часто розчаровується і від людей, яким хотіла допомогти, отримує як то кажуть негатив у відповідь.

Потім я довго розраджую подругу і навіть намагаюсь пояснити, що не варто так довірятись людям, та моя Галина не виправима її постійно тягне на пригоди.

А останнім часом у подруги з’явилась нова фобія. Моя подруга скупляє речі, які потім розуміє що їй ні до чого. А речі дороговартісні, і Галя має гризоту як їх потім перепродати.

А хто в неї ще це може викупити, як не найкраща подруга, як я. Та вже і мене втомили ці постійні прохання виручити. Десь тиждень назад моя подруга купила дуже дорогий засіб по догляду за волоссям. Але, на жаль, він їй не підходить.

Тоді взялась моя Галя його продавати на роботі, та всім її співробітницям він видався занадто дорогим, тому покупців не було зовсім.

Добре, що я спробувала і мені засіб сподобався і я виручила вкотре подругу,  хоч і просила її на майбутнє бути більш обачнішою і обережнішою.

Та десь за два тижні моя подруга прибігла до мене з дорогими парфумами, які купила у своєї напарниці по роботі, щоб її виручити, адже та займається ще додатково косметикою.

Так моя Галина почала давити мені на жалість. Що їй потрібні зараз гроші, адже занедужав син і немає грошей на аптеку. Та духи я в цей раз не взяла.

Якщо чесно мені вже надоїли ці постійні витівки моєї подруги. І аж ніяк я не маю бажання бути спонсором всіх її благочинних справ. Нехай вчиться тепер з самотушки справлятися зі своїми проблемами. А то через мене вона ніколи не стане на правильну дорогу.

Я ж своїми діями спонукатиму її на нову халепу, в яку Галя втрапить. Звичайно, що грошей я трохи подрузі позичила, але наголосила, що позичила і нехай в цей раз вчиться керувати своїми фінансами.

Можливо Галя і образиться на мене після цього, та інакше я вчинити не могла.

А ви як би вчинили на моєму місці? Чи варто вкотре було виручити свою подругу?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page