fbpx

Дев’ять років тому чоловік остаточно кинув мене з дітьми. Пів року тому мені довелося піти з роботи. Виплати по безробіттю дуже мало, мені зовсім не вистачає на себе й дітей. Минулого року мій колишній чоловік знову одружився. У мене троє дітей, син Віктор – старший. 8-го березня він навіть не згадав про мене. Мабуть, не заслужила

У мене троє дітей, син Віктор – старший. Розповім свою життєву історію по порядку.

Приблизно дев’ять років тому чоловік остаточно кинув мене з дітьми. Я змусила себе вистояти, працювала, стиснувши зуби, незважаючи на відчуття придавленості важкою плитою.

Пів року тому мені довелося піти з роботи. Виплати по безробіттю дуже мало, мені зовсім не вистачає на себе й дітей.

Минулого року мій колишній чоловік знову одружився, а у січні цього року мій 15-річний син пішов жити до нього. Віті вже 15 років. Там у них тепер повна родина та грошей вистачає. Я розумію, що хлопчикові потрібен батько, але мені дуже тяжко від того, що так сталося.

Навіть не знаю тепер, як з ним спілкуватися, що говорити, якась порожнеча всередині). Він заходить до мене дуже рідко, хоча живе в сусідньому будинку. Не дзвонить, а коли я дзвоню йому сама, він каже щось байдужим голосом і намагається швидше закінчити розмову. Мабуть, він соромиться мене або зневажає мої слабкість і непристосованість.

Коли син йшов, він сказав, що я йому надоїла своїми вимогами робити уроки, дотримуватися гігієни та порядку в кімнаті, хоча я завжди починала просити спокійно і ласкаво, а він надував губи і просто сидів цілими днями за комп’ютером.

Живучи в новій сім’ї, Вітя іноді мені жалівся,, що там його молодший брат дуже балуваний і примхливий, і він ніби подивився на себе з боку і не буде так поводитися.

Виходить, плюси у його переїзді до батька теж є. Але як мені змиритися з тим, що я йому не потрібна?

От і на 8 березня Вітя навіть не зателефонував, тільки Вайбером сестрам написав, щоб від нього привітали мене, і залишився святкувати у новій родині. А мені б так хотілося, щоб він забіг на хвилинку, просто сказав «Зі святом, мамо». Але, мабуть, не заслужила.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

You cannot copy content of this page