fbpx

Деякий час я навіть трохи ображалась на Олену, та згодом дала собі на спокій. Кінець кінців, кожен з нас має право на власну думку. Та те, що я побачила вчора, мене сильно здивувало. Олена на день народження сину замовила величезний портрет. Майже на всю стіну. Та на цьому портреті був Денис у царських шатах та з короною на голові. Це ж як так сліпо потрібно любити свою дитину, щоб величати його до короля?

Свого єдиного синочка моя подруга геть по іншому виховує, аніж я. З Оленою ми подруги від тоді, відколи вона до нас по сусідству прийшла в невістки.

Діти в нас одного віку, тому ми майже відразу почали товаришувати. Олена така собі жіночка з характером. Хоч вона у невістках, та все має бути за її правилами і вподобаннями.

Моя сусідка тітка Галя, людина покладистого характеру, тому з невісткою особливо не конфліктує, а навпаки, піддається їй, адже каже, що вона молода, сучасна їй краще знати, що тепер з модою і вподобаннями.

В цьому році наші хлопці закінчують восьмий клас, мій Маркіян вчиться на відмінно. Тому за нього я завжди спокійна і навіть горджуся його успіхами, та ніколи не вихваляюсь, адже розумію, що комусь це може бути неприємно. Тай то хіба що тільки рідні щиро можуть порадіти за нас.

Та моя подруга Олена з самого малечку виховує свого Дениса, як короля. Все у нього має бути першим, всі забаганки вона його виконує на раз два.

Та ось з навчанням у Дениса трошки проблеми. З книжками він не дуже товаришує. Більш цікавиться соц. мережами і іграми.

Та моя подруга особливо цим не переймається. Для неї він найкращий, а навчання, на її думку, не стільки важливе.

“Хто його зна, чи ця географія чи англійська йому в житті не пригодяться… Зате він у мене шустрий хлопець, впевнений в собі, він в житті собі швидше раду дасть, а ніж ці відмінники”.

Деякий час я навіть трохи ображалась на Олену. Та згодом дала собі на спокій.

Кінець кінців, кожен з нас має право на власну думку і переконання.

Та те, що я побачила вчора, мене сильно здивувало. Олена на день народження сину замовила величезний портрет. Майже на всю стіну. Та на цьому портреті був Денис у царських шатах та з короною на голові.

Це ж як так сліпо потрібно любити свою дитину, щоб величати його до короля?

Мій син хоч і заслуговує на велику похвалу від мене, та мені б і в голову не прийшло робити з сина короля. Тай для чого це?

А що ви скажете з цього приводу?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page