fbpx

Діана чекає дитину від мого сина. Степану 16 років. Від того, що сталося, я в подиві, але зараз головним чином хвилює, що мені робити далі. Я звісно бачила, що Діана і Степан добре товаришують, але не думала, що в них настільки все серйозно. Після того як відкрилася правда, дівчина намагається мене оминати десятою дорогою, але сьогодні ми все-таки перестрілися. Я вирішила поговорити з колишньою подругою, але такого від неї не очікувала

Я завжди була душею компанії, і любила бути в центрі уваги. Мати багато друзів для мене було звично. Я легко могла знайти спільну мову як із молодшими, так і з старшими людьми.

Пам’ятаю, як в підлітковому віці я навіть не погано подружилася із однією старенькою парою в під’їзді. Тоді я добре розговорилася з дідусем, бо не погано розбиралася в політиці.

Із своїм майбутнім чоловіком я позначилася на вечірці. За деякий час в нас народився синок Степанко, і десь за рік після одруження чоловік пішов від мене і з того часу більше не появлявся в нашому житті.

Тоді було важко, але я вдячна своїй матері за те, що вона взяла виховання сина в значній мірі на себе. Це дозволило мені ще відчути молодість, довчитися, спокійно піти в коледж і отримати освіту.

На жаль, за освітою я не пішла працювати, але це не головне, адже за період коледжу я познайомилася із багатьма людьми і обросла корисними знайомствами.

Так одного разу одногрупниця допомогла мені влаштуватися на роботу до свого батька в магазинчик. Це була невеличка точка з декількома працівниками, з якими я легко знайшла спільну мову.

Магазин переріс в дещо більше, а мене після багатьох років роботи зробили адміністратором.

Син ріс і нарешті я могла йому дати все або майже все, що він хотів. Степан виріс справжнім красенем і на щастя, не був схожим на свого батька, але історія не про це.

Десь три роки тому до нас влаштувалася нова продавщиця, молода і красива дівчина. Діана швидко стала моєю подругою, я не відчувала із нею різницю у віці.

Ми з подругою проводили багато часу разом. Я була рада повернутися ніби в той підлітковий час, коли в мене було багато друзів. Діана не одноразово була в мене в дома я й не думала, що наше спілкування закінчення, аж до того моменту як не відкрилася правда.

Виявилося, моя подруга при надії…

Діана чекає дитину від мого сина. Степану всього 16 років. Від того, що сталося, я в подиві, але зараз головним чином хвилює, що мені робити далі.

Я звісно бачила, що Діана і Степан добре товаришують, але не думала, що в них настільки все серйозно.

Сьогодні я випадково зустрілася із Діаною. Після того як відкрилася правда дівчина намагається мене оминати десятою дорогою, але сьогодні ми все-таки перестрілися.

Я вирішила поговорити з колишньою подругою, але такого від неї не очікувала.

Виявляється в Діани є рідна сестра, яка вже більше десяти років не може подарувати чоловіку дитину. Ось їх батьки й вирішили все так “закрутити” – віддати сестрі, мовляв і вона ще замолода до дітей, та й і який батько буде з 16-річного хлопчини.

Діана зізналася, що вважає це чудовою ідеєю, а ось я розгублена…

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page