fbpx

Діанка відразу ж сказала, що хоче мати все: розкішне життя, дорогі речі, подорожі. І я, бідненький, вважав, що це все досяжно, якщо працювати разом. Мені було байдуже, я лише хотів зробити все, щоб бути тільки зі своєю принцесою. Я надіявся, що моя любов її змінить, і Діана хоча б залишить роботу в клубі. Моя справа дійсно почала набирати обертів, і на щастя, наші фінансові проблеми пішли в минуле. Але, на моє розчарування, Діані цього було мало

Мене звуть Андрій, і я завжди мріяв про власну справу. З труднощами і великими надіями я розпочав свій власний проєкт, ризикуючи навіть банкрутством. Тоді я набрав багато боргів і кредитів, і лише міг надіятися, що справи підуть в гору.

Можливо я б так сильно не ризикував, якщо б не зустрів дівчину.

Діана, була чарівною, вона вміло мене зачарувала. В якийсь момент ця любов була просто як манія, ніби хтось мене причарував, саме тому я йшов на різні ризиковані вчинки, щоб бути з коханою, з дівчиною, яка працювала танцівницею в клубі.

На моє нещастя, Діана одразу попередила щодо її амбіцій і апетитів стосовно грошей. Вона відразу ж сказала мені, що хоче мати все: розкішне життя, дорогі речі, подорожі. І я, бідненький, вважав, що це все досяжно, якщо працювати разом.

Мені було байдуже, я лише хотів зробити все, щоб бути тільки зі своєю принцесою. Я надіявся, що моя любов її змінить, і Діана хоча б залишить роботу в клубі.

Моя справа дійсно почала набирати обертів, і на щастя, наші фінансові проблеми пішли в минуле. Але, на моє розчарування, Діані цього було мало.

Вона почала підбурювати мене до додаткових витрат, до того ж, я виділяв їй значну суму грошей кожен місяць – 45 тисяч. Але це не зупинило її від зазіхань на більше.

Коли я випадково дізнався про її роман з якимось багатієм, спочатку не вірив своїм власним вухам.

Знайома з того кола мені розказувала, ніби бачила Діану з одним впливовим чоловіком, та я не вірив. Я відкинув цю думку як щось погане, але правда стала очевидною, коли я особисто став свідком їхніх зустрічей.

Я відчував, що весь світ рухнув під моїми ногами.

В наших “бурях” з Діаною вона ніколи не вибачалася першою. Завжди я приходив і з вибаченнями, і з квітами. Та цього разу Діана перейшла всі межі, вона заради вигоди зустрічалася з тим “дядьком”.

Після того як я її застукав, Діана на якийсь час переїхала на орендовану квартиру. Та тепер коли той чоловік втратив до неї цікавість, дівчина проситься до мене назад.

Мені вже й самому хотілося прийняти Діану назад, та чи варто? Невже все діло лише в грошах і варто просто давати їй більше грошей? Як ви думаєте, що тут робити?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page