fbpx

Дійде до розлучення: тижневий любовний гороскоп на 22-28 серпня містить попередження для всіх знаків Зодіаку. Дисонансне поєднання Венери та Урана завдасть чимало неприємностей

Цього тижня у нас проблеми з коханням. Астрологи пророкують неспокій у стосунках

Тижневий любовний гороскоп на 22-28 серпня 2022 року містить попередження для всіх знаків зодіаку. Дисонансне поєднання Венери та Урана завдасть чимало неприємностей.

Любовний гороскоп на найближчий тиждень несе погані новини в любовних справах. Венера зустрінеться на небі з Ураном, що призведе до напруженості та конфліктів у стосунках.

Тижневий гороскоп кохання на 22-28 серпня 2022 року

Як стверджують астрологи, сучасна система планет вимагає від нас особливої ​​пильності. Усім знакам зодіаку, які створюють з кимось любовні стосунки, найближчими днями доведеться переглянути свої стосунки з партнером. Багато відносин можуть не витримати цього випробування – обидві сторони вирішать розлучитися.

1. Баланс

Зустріч Венери, планети кохання, з революційним Ураном, який вважається покровителем бунтарів та індивідуалістів, ускладнить наші відносини з коханою людиною цього тижня. У деяких стосунках потреба в незалежності, а також чітке підкреслення власної позиції може домінувати над прагненням до створення близькості.

Нам потрібно буде побачити, чи обидві сторони у стосунках думають про стосунки, розмірковуючи про своє спільне майбутнє, чи вони просто зосереджуються одне на одному. У партнерстві має бути дотриманий баланс між “я” і “ми”. Якщо цього не станеться, найближчими днями можна очікувати конфлікту.

2. Повага

Напруженість, викликана зустріччю Венери та Урана, може призвести до багатьох суперечок, непорозумінь і перепадів настрою. Навіть у відносинах, які досі здавалися щасливими, виникнуть труднощі. На думку астрологів, подальше майбутнє будь-яких відносин залежить від того, чи вміють обидві сторони проявляти повагу один до одного – тому вони хочуть пояснити свою позицію так, щоб знайти конструктивне вирішення конфлікту.

3. Зрілість

Люди, які мають намір іти разом по життю і не ставляться один до одного як до зупинки на шляху до мети, розглядають свої стосунки як тривалий процес. Оскільки вони знають, що хочуть залишатися один з одним якомога довше, вони ставляться до проблем певним чином.

Суперечки і розбіжності для них болісні, але не привід для розставання. Натомість вони вважають це можливістю краще пізнати партнера та його потреби. Люди, які найближчим часом продемонструють подібну зрілість, зміцнять свої любовні узи. Інші, навпаки, вирішать припинити стосунки.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page