fbpx
життєві історії
Діма покинув Наталку, коли дізнався, що у них буде дівчинка, адже він так хотів синочка! Тепер йому раптом захотілося стати справжнім ідеальним татусем, і мама вмовляє Наталку простити колишнього чоловіка. Наталя приїхала додому і там її чекав несподіваний сюрприз. Всі її речі були зібрані в дорожню сумку і виставлені в парадне

Наталка і Дмитро дуже хотіли дитинку.  Через деякий час Наталя зрозуміла, що при надії. Вона відразу ж порадувала довгоочікуваною новиною чоловіка.

– Ура! У мене буде син! – захопленню і радості Дмитра не було меж.

– А якщо дочка? – здивувалася наталя. Їй було абсолютно байдуже, кого вона чекала. Аби малюк був здоровенький!

– Ні! Цього не може бути! Це точно хлопчик, – сказав упевнено Дмитро і вичікувально подивився на дружину.

Гаталя тільки вимушено посміхнулася, передчуваючи, що не все буде так просто, як хотілося б…

Скоро їм сказали, що у них буде чудова здоровенька дівчинка.

– Як донька? – Дмитро змінився в обличчі.

– У вас чудова дівчинка! – продовжувала лікар.

Чоловік вийшов з кабінету. Нічого не розуміючи, Наталка продовжила слухати рекомендації, забрала свою картку і результати і поїхала за чоловіком. Вона не знайшла чоловіка ні в лікарні, ні біля її входу.

Нічого не розуміючи, дівчина набрала чоловіка на мобільний. Він скинув виклик. Наталя приїхала додому і там її чекав несподіваний сюрприз. Всі її речі були зібрані в дорожню сумку і виставлені в парадне.

До сумки була прикріплена записка: «Без сина можеш не повертатися!» Наталя спустилася вниз і присіла на лавочку…

Наталя народила красиву здорову дівчинку і слабенького симпатичного хлопчика. Як на лікарі не помітили двох діток – залишається загадкою. Кажуть, що дівчинка прикривала собою братика, а оскільки він був дрібніший від неї, то і побачити його було складніше.

Наталя відчувала себе добре. Новина про народження відразу двох дітей її вельми збентежила. Але вона сприйняла її досить спокійно і зраділа. Ну а як іще? Це ж таке щастя!

На виписку до Наталки приїхали не тільки батьки, а й чоловік. Дмитро привіз дружині величезний букет троянд і білого ведмедика.

Наталя подумала, що чоловік усвідомив свою помилку. Напевно, він просто дуже хотів сина, тому і розгубився від новини про дочку. Тепер все має бути добре!

– Рідна! Спасибі тобі за сина! Повертайся додому. Але дівчинку давай залишимо тут. Я не планую виховувати дочку! – тихенько прошепотів він їй на вухо.

Наталя голосно втягла в себе повітря, нічого не сказала і пішла далі. Удома вона розповіла батькам про «пропозиції» Дмитра.

Коли Наталя трохи оговталася, вона подала на розлучення. Дмитро особливо не перешкоджав рішенню дружини. Їх спілкування поступово звелося просто до щомісячної матеріальної допомоги.

Згодом Нталка познайомилася з хорошим чоловіком, який зміг прийняти двох чужих дітей і замінити їм батька. Зараз вони з Андрієм подумують і про спільну дитину, але поки не поспішають приймати будь-які рішення.

Наталка дуже щаслива. Вона не хоче навіть згадувати про Дмитра, якого вона так і не пробачила.

Але, як буває у житті, Діма намалювався. Він просить Наталку вибачити його і дозволити спілкуватися з дітьми, хоче, аби близнюки знали, хто їхній рідний татко. Але Наталя цього не хоче і відмовляє Дмитру, хоч мама її і вмовляє простити колишнього чоловіка.

А як на місці Наталі вчинили б ви?

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!