fbpx
життєві історії
Діма взагалі крім своєї роботи з восьмої ранку до п’ятої вечора більше ні за що не береться. Вільний час витрачає для перегляду телевізора або катається на новій машині, яку теж подарували батьки. Навіть розтопити баню лінувався: вихідний чекав, коли прийде батько, заповнить баки водою, принесе дрова і розтопить

Моя подруга Світлана в 28 років зустріла чоловіка, з яким вчилася в одній школі, тільки він був на два роки старший. Розговорилися, сподобалися один одному, почали зустрічатися. Мати Діми схвалила вибір сина: Світлана їй сподобалася.

Незабаром подружка переїхала жити до Діми, у якого був свій будинок, подарований батьками. Навела порядок у всіх кімнатах, в будинку стало пахнути смачними обідами. Діма був задоволений, але навести порядок у дворі, не поспішав, хоча там були потрібні саме чоловічі руки.

Виявилося, що Діма взагалі крім своєї роботи з 8 ранку до п’ятої вечора більше ні за що не береться. Вільний час витрачає для перегляду телевізора або катається на новій машині, яку теж подарували батьки. Навіть розтопити баню лінувався: вихідний чекав, коли прийде батько, заповнить баки водою, принесе дрова і розтопить.

А подружка моя, навпаки, виявилася відмінною господинею – весь будинок був на ній. Навіть майбутня свекруха Лідія Миколаївна частенько приходила, щоб взяти що-небудь смачне з приготованих Світланою страв.

Але одного разу стався випадок, який змусив Світлану всерйоз задуматися про спільне життя з Дімою. Свекруха зламала ногу і майже два місяці перебувала вдома. А потім стала ходити з паличкою.

Одного разу Лідія Миколаївна приїхала на автобусі до сина. Світла накрила стіл, посиділи, поговорили. Потім Діма пішов в зал, включив телевізор і ліг на диван. Лідія Миколаївна вирушила додому і Світлана попросила Діму відвезти маму на машині, на що Діма байдуже відповів:

– Сама дійде.

Лідія Миколаївна почула відповідь Діми і тихо сказала Світі:

– Треба, щоб діти жили в злиднях, тоді і вдячними будуть.

Звичайно, можна було викликати таксі, але матері набагато приємніше, якби син відвіз її додому сам.

Незабаром Світлана пішла від Діми, знайшлися й інші причини, через які вона не захотіла з ним жити. А через місяць Лідія Миколаївна прийшла до Світлани на роботу, дізнатися, що трапилося і чому Світлана пішла від Діми.

До цього часу захоплююся своєю подругою, яка не стала скаржитися матері на власного сина, а сказала лише одне: «Ви ж знаєте свого сина».

І тут Лідія Миколаївна не стримала емоцій: вона почала сама скаржитися на Діму. Їй хотілося, щоб хтось її вислухав. Свекруха розповіла, що захворів Дімин батько, знадобилися гроші на ліки. Лідія Миколаївна абияк випросила невелику суму у сина для рідного батька.

Ось таку «подяку» отримали батьки від сина за будинок і машину.

Світла не повернулася до Діми. Вона не хотіла жити з ледарем і не хотіла, щоб її діти жили в злиднях, як порадила Лідія Миколаївна.

У тридцять років моя подружка вийшла заміж за гарного, працьовитого хлопця, з яким вона почала сімейне благополуччя «з нуля». Разом вони виплатили кредит за квартиру, потім за машину.

Зараз у них двоє дітей. І вони з дитинства привчають їх до праці, що зовсім не заважає їм любити своїх дітей.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page