fbpx
Суспільство
Директора школи у Вінницькій області звинувачують у дивній поведінці

У Вінницькій області директора школи в смт Рудниця в Піщанському районі звинувачують взнущанні.

Із заявами до правоохоронців звернулися чотири вчительки і мама 14-річної школярки. Про це повідомили в прес-службі поліції Вінницькій області.

“Є чотири заяви від вчительок про те, що з боку директора були знущання. І одна заява надійшла від матері дівчинки, яка вчиться в школі, про неналежну поведінку директора. Фактично, п’ять заяв. На підставі цих заяв внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 154 Кримінального кодексу України “Примушування до вступу в зв’язок”. Триває досудове розслідування, факти перевіряються. Опитують дітей, вчителів”, – розповіли правоохоронці.

Відзначається, що всі заяви надійшли в поліцію в кінці березня цього року. Мати 14-річної дівчинки вказала в заяві про події півторарічної давності.

“Мати дівчинки звернулася із заявою. Зараз дівчинці 14 років. Йдеться про те, що ці домагання були півтора роки тому”, – додали в поліції.

Як повідомляють ЗМІ, жителі смт Рудниця в Піщанському районі звинувачують директора Анатолія Українця в переслідуванні підлеглих, зловживанні спиртним і домаганні вчителів і учнів. Люди вимагають звільнити і покарати чоловіка. В іншому випадку не пускатимуть дітей до школи. Сім’я директора звинувачення відкидає.

За словами жителів селища, в школі вчиться 118 учнів. Анатолій Українець працює на посаді директора вже 32 роки. Після звинувачень на його адресу, колектив школи розділився на дві частини. Вчителі старшого віку стали на бік начальника та спростовують звинувачення. У молодших же викладачів постійно виникають конфлікти з директором, через це в школі ротація кадрів, розповідають журналістам жителі Рудниці. Один з подібних інцидентів був зовсім недавно.

“Анатолій Іванович руками батьків захотів звільнити класного керівника 2-го класу і голову профспілкового комітету школи Ларису Перегінець. Причина – дитячий травматизм. У школі між собою, як це буває, побилися учні. Два місяці мовчали, у батьків не було претензій до вчительки. А потім директор до себе викликав маму одного з постраждалих школярів і обманним шляхом змусив поїхати в лікарню, щоб їй дали довідку з помилковим діагнозом. Після того Анатолій Українець став вимагати у класної керівниці, щоб вона звільнилася”, стверджують обурені місцеві жителі.

За даними ЗМІ, батьки та вчителі стали відстоювати право педагога і далі працювати в школі.

Крім того, жителі Рудниці заявляють про знущання директора Анатолія Українця до вчителів, дітей і випускників. Відповідну заяву вже написали в поліцію.

“Це тривало роками, люди мовчали, тому що їх залякували. Також були домагання і до 14-річної дівчинки. Її директор лапав і цілував. Це призвело до стресового стану, істерик. Дівчинка почала вимагати перевести її в іншу школу, тоді і відкрилася ця страшна правда”, – розповідають виданню місцеві жителі.

Родичі Анатолія Українця запевняють, що порядного чоловіка обмовили.

“Такого не було на 200%. Для чого його обмовили, ми не знаємо. Анатолій Іванович в кінці навчального року сам повинен був піти з поста, тому що він пенсійного віку. Він 32 роки керує школою, душу вклав у неї. А скільком учителям дав дорогу в життя, а тепер вони проти нього. у 2001 році в родині директора трапилася біда – трагічно загинув 16-річний син, який рятував іншу дитину.

І коли почалися суди, втрутилася система. І тут знову ця система обливає брудом порядного чоловіка. Є люди, які ведуться на це все, але більшість підтримує директора. Тепер в селищі примусово проти педагога збирають підписи, фальсифікуються відео- і аудіозаписи. Але ніхто з розумних і порядних людей в безпідставні звинувачення не вірить”, – розповіли родичі Анатолія Українця.

Голова Піщанської РДА Петро Десятник повідомив, що створена комісія, яка розглядає скаргу.

Читайте також: СТРАШНА ДТП У ДНІПРІ: АВТОМОБІЛІ ПЕРЕТВОРИЛИСЯ НА КУПУ МЕТАЛУ, Є ЗАГИБЛІ

“Раніше до мене не надходили скарги на директора. Прийшли люди, і ми запросили Анатолія Івановича. Вони висловлювали претензії. Директор нічого не пояснював, але на його захист виступала дружина. Емоції в залі зашкалювали. Після цього ми сказали директору: або пиши заяву, або ми тебе за підписами 84 осіб звільнимо. Він почув про це, не залишився до кінця розмови і втік до лікарні. Його обов’язки виконує заступник”, – сказав глава Піщанської РДА Петро Десятник.

Джерело.

facebook