fbpx
життєві історії
Дітей невістки від перших шлюбів для мене не існує. Я від початку була проти одруження сина на жінці, у якої двоє дітей від різних чоловіків. Вони вже разом чотири роки, мають спільну донечку, її я обожнюю, бо мала ще й схожа на мене

Я виростила сина сама і аж ніяк не мріяла, щоб він одружився з двічі розлученою жінкою з двома дітьми від двох різних батечків.

Та син якось довго дівчатами не цікавився зовсім. Вчився добре, потім університет, робота, захопився малюванням якийсь час…

А потім, у 36, приводить до мене знайомити Настю. Їй 33, двічі розлученна, має двох дітей від різних батьків, хлопчика 11 років і дівчинку п’яти років.

Звичайно, я відмовляла сина від такого шлюбу, але хто мене послухав.

Одружилися вони, вже чотири роки разом. Продали її двокімнатну квартиру, додали грошей (Насті її батько з-за кордону перерахував) і купили трикімнатну.

Народилася у них спільна донечка, Любава. Я її обожнюю, мала ще й на мене схожа дуже. А от Настійних дітей від перших шлюбів для мене не існує. Я від початку була проти одруження сина на жінці, у якої двоє дітей від різних чоловіків, і не приховувала цього.

Я не вітаю їх у свята, навіть у їхні дні народження, не дарую ніяких подарунків. Якщо йду в гості, для Любавочки завжди купую одежину і смаколики, але лише для неї. Про тих дітей нехай дбають їхні мама, батьки, дідусі-бабусі, а мені вони ніхто. Витрачати на них свої увагу і гроші не вважаю за потрібне. Коли я кличу сина і Настю до себе, то прошу приходити лише в трьох. Навіщо мені ті роти?

Напевне, невістка ображається, але у неї хватає розуму ніяк не реагувати, не сваритися зі мною, не наполягати, щоб я звертала увагу на тих її дітей. Син одного разу намагався мене вмовити змінити своє ставлення до невістчиних сина і дочки, але я ясно дала зрозуміти Богданові, що тут у мене чітка позиція.

А недавно мені подруга сказала:

– Дивись, по-різному в житті буває! Ти не знаєш, куди заїде, коли виросте Любава, які відносини в тебе в старості будуть з сином, невісткою. А якщо поверне так, що доглядати тебе будуть саме невістчині діти?..

Та я впевнена, що такого не буде. Я скоріше в будинок перестарілих піду. Але, сподіваюся, що до цього не дійде, адже з сином у мене чудові стосунки.

Автор – Олена М.

Спеціально для Ibilingua.com.

Передрук без згоди автора суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page