fbpx
гороскоп
Дівчатка, майте на увазі, якщо ви зустрічаєтесь з одним із цих знаків Зодіаку, до добра це не доведе. Їх до РАЦСу за ніякі гроші не затягнеш. Вони бояться узаконення стосунків, як вогню!

Дівчатка, майте на увазі, якщо ви зустрічаєтесь з одним із цих знаків Зодіаку, до добра це не доведе. Їх до РАЦСу за ніякі гроші не затягнеш. Вони бояться узаконення стосунків, як вогню!

Три знаки зодіаку, які бояться шлюбу.

Шикарний наряд, золоті обручки, лімузин, арка прикрашена квітами – це не прекрасна мрія, до якої вони прагнуть. Троє представників зодіаку отримують мурашки лише від звуку слова “весілля”.

1. Водолій

Для нього кожне обмеження є синонімом золотої клітки та важкого ланцюга з нагоди, коли він не повинен мати змоги злетіти знову. Просто пускати коріння, купувати нерухомість, жити разом з партнером для нього звучить занадто серйозно. Насправді слово “стосунки” майже не проходить їм через горло. Водолій буде уникати шлюбу якомога довше, і навіть вирішить жити наодинці, коли тиск на шлюб стане занадто сильним.

2. Стрілець

Стрілець не любить влаштовуватися. Увесь час він переконаний, що на нього чекає щось більше, красивіше і сильніше. Кожна з його стосунків на початку є єдиною справжньою любов’ю, яка через кілька місяців переростає у стосунки, що очікують. Стрілець весь час залишає ворота, щоб мати можливість перестрибнути до людини, яка його більше вразить. Тому він буде відкладати шлюб на невизначений термін, переконуючи свого партнера, що життя на котячій лапі – чудове рішення.

3. Близнюки

Люди-Близнюки не можуть уявити себе в стабільному положенні, з якого у них більше не буде шляху втечі. Вони хотіли б бути постійно в русі, без обмежень, з можливістю регулярно скидати все, щоб їхати в гори, море, і тому подібне. Для них весілля – це синонім заземлення та довічної пенсії, коли їхні мрії вже не реалістичні.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page