fbpx
гороскоп
Дівчатка, навіть не надійтеся, що “затягнете” холостяків з цими знаками Зодіаку до РАЦСу. Вони вважають за краще залишатися незалежними

Дівчатка, навіть не надійтеся, що “затягнете” холостяків з цими знаками Зодіаку до РАЦСу.

Власники цих знаків Зодіаку не хочуть переступати поріг РАЦСу. Вони вважають за краще залишатися незалежними.

Чоловіки, які володіють цими знаками зодіаку, з жахом реагують на саму думку про одруження. Вони можуть бути у стосунках багато років, але не роблять пропозицій коханій людині.

Власники цих знаків зодіаку не вірять в інститут шлюбу. На їхню думку, набагато краще жити в випадкових стосунках з партнером. Вони не хочуть присягатися комусь у неймовірному коханні, бо не впевнені, що хочуть бути з нею до кінця своїх днів.

Овен

Овен не може уявити, що він коли-небудь відмовиться від своїх любовних завоювань. Навіть якщо він вирішить мати постійні стосунки, він повинен усвідомлювати, що, якби захотів, він міг би знову стати самотнім. Шлюб він пов’язує з втратою здатності підбирати жінок, які йому подобаються. Каже, що без цього його життя було б нудним.

Стрілець

Стрілець найбільше цінує незалежність і хоче вирішувати самостійно. Перебуваючи у стосунках, він на кожному кроці відстоює свою свободу. Він не дозволяє партнеру щось нав’язувати йому і рідко буває готовий йти на компроміс. Він боїться, що після одруження вона змусить його робити те, чого він ніколи не хотів.

Близнюки

Близнюк не любить рутину. Якщо щось повторюється в його житті, він починає дратуватися. Думка про шлюб його лякає — він знає, що швидко набридне і перестане любити свою дружину. Поки у неї є можливість залишатися в випадкових стосунках, вона не втрачає інтересу до свого партнера.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua