fbpx

Дівчина мого батька на рік молодша за мене. І нещодавно він мені заявив, щоб я не втручалася в його життя. Він кохає Віку і планує стати з нею на рушничок щастя і привести на світ дитинку. Я довго не думаючи повідомила все брату. Та його відповідь привела мене в ступор. Ось за маму мені не соромно, вона знайшла однолітка, а тато бавиться в “підлітка”

Дівчина мого батька на рік молодша за мене. І нещодавно він мені заявив, щоб я не втручалася в його життя. Він кохає Віку і планує стати з нею на рушничок щастя і привести на світ дитинку. Я довго не думаючи повідомила все брату. Та його відповідь привела мене в ступор. Ось за маму мені не соромно, вона знайшла однолітка, а тато бавиться в “підлітка”

Батьки жили разом, поки ми з братом не стали дорослими. Потім вони розлучилися і кожен живе своїм життям. Я змирилася з їхнім розривом. Але чого я не можу зрозуміти, так це дівчини мого тата. Вона на рік молодша за мене, і я думаю, що вона просто використовує мого тата.

Батьки стали на рушничок щастя дуже молодими. Мама вже закінчувала школу з пузом, а тато через рік після випуску. Вони сподобалися один одному, хоча всі говорили що довго їх шлюб не протриває. Їхні батьки, зрозуміло, не були в захваті, але коли я з’явилася на світ, я стала їхньою улюбленецею. Мій брат народився через два роки після мене.

Мені вже 26 років, є хлопець і ми також плануємо весілля. Але за дітьми я не поспішаю. Незважаючи на те, що ми з братом мали чудове дитинство, той факт, що наші батьки одружилися такими молодими, пізніше вплинув на них, і особливо на їхні стосунки.

Батьки в нас були люблячими, вони приділяли нам багато уваги, вони пустували з нами, вони також багато дозволяли нам, але, на щастя, вони мали природний авторитет, і ми поважали їх такими, які вони є. Було зрозуміло, що на відміну від батьків наших друзів, вони народили нас дуже рано.

Звичайно, вони нам заздрили. Наші батьки любили дітей, тому в нашому домі завжди було галасливо. Ми всі разом грали в різні ігри, їздили в подорожі, словом, наше дитинство було найкращим, що може пережити дитина. Я обожнювала своїх батьків, вони також майже весь час показували нам свою любов.

Коли ми дорослішали й проводили менше часу з батьками, прірва між ними збільшувалася. Я цього навіть не помітила, скоріше мама потім мені все пояснила. Батьки просто перестали любити один одного. Вони поважали один одного, але відчували, що більше не хочуть жити разом як партнери.

Поки ми були меншими, на нас орієнтувалися, нам усім було добре разом. Але коли ми виросли і перестали піклуватися про їхню щоденну компанію, у них з’явилося більше часу для себе, і якимось чином виявили, що їм байдуже одне до одного. Вони хотіли бути вільними і йти своїм шляхом.

Вони були дуже відкриті з моїм братом і все нам пояснили. Кажуть, жодна третя сторона в цьому також не грає ролі. Кожен піде далі сам. Вони просто чекали, коли ми будемо більш-менш самостійними і зрозуміємо їх. Ну, це був подив, але ми обоє висловили їм свою підтримку.

Зрештою мій тато виїхав після розлучення, тому що ми залишилися з мамою.

З часом я зустріла Олега і після того, як ми прозустрічались декілька місяців, стали разом жити в орендованій квартирі. Мама довгий час була самотня, говорила, що не хоче нікого, але вже майже рік зустрічається з симпатичним чоловіком.

З татом набагато гірше, принаймні для мене. Після розлучення батьків ми досить часто бачилися, але він знайшов дівчину, молодшу всього на кілька років, з двома дітьми. Потім вони почали жити разом, і наші стосунки з татом почали псуватися. Вона ревнувала, її бентежило, що у нас такі хороші стосунки, і вона постійно влаштовувала з ним сцени. Тато був закоханий, тож деякий час терпів це все. На щастя, в його голові спалахнуло світло, і він припинив стосунки.

Але тепер у нього є дівчина, яка його справді обертає навколо пальця. Їй 25 років, вона дуже красива, але це все. І, звичайно, вона цим користується. Тато на двадцять років старший, але виглядає дуже добре, займається спортом, тому дівчата й заглядаються. Він добре доглядає за собою, тому мене не дивує, що він приваблює навіть молодих дівчат. Більше того, він не бідна людина. Віка з ним як за кам’яною стіною.

Мені дуже погано через це. Я не кажу, що вона його не кохає, але я впевнена, що те, як вона до нього ставиться, відіграє дуже важливу роль у її стосунках з ним. Вона навіть не виконує жодної справжньої роботи, але тато каже, що може подбати про неї. Вони навіть почали говорити про весілля та дитину.

Тато радий, я теж мала б бути, але дуже боюся, що все буде погано. Коли я постаралась поговорити з ним на цю тему, він розлютився і сказав, що не хотів би вибирати між нею і мною. Це його життя, і він проживе його по-своєму. Я також обговорювала це з братом, йому теж Віка не подобається, але він хлопець і в якомусь сенсі вболіває за тата.

Я не знаю, як до всього підійти. Мені подобається мій тато, я не хочу його втрачати, але в той же час мене дратує, що вона з ним поруч. Я намагаюся уникати її, але це стає все важче і важче.

Що робити в такій ситуації?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page