fbpx
Суспільство
Дієтологи розповіли про чотири “пастки” на шляху до стрункої талії

Дієтологи повідомляють, що бажаючих схуднути підстерігає безліч спокус, які заважають позбавлятися від зайвих кілограмів.

Їжа як проведення часу. Дуже часто люди починають їсти просто, щоб зайняти себе хоч чим-небудь. Це дуже небезпечна помилка, і уникнути її можна, якщо дотримуватися кількох правил. Перш за все, потрібно неухильно слідувати свого звичного режиму харчування. Також потрібно навчитися все планувати заздалегідь.

Наприклад, збираючись на довгу прогулянку подумайте про те, щоб захопити з собою корисний перекус. Якщо у вас багато вільного часу, то присвятіть його корисної справи, наприклад, прибирання квартири. Завдяки цьому ви відчуєте задоволення від власної корисності і витримки. Також можна поспати замість їжі – це дасть вам набагато більше сил.

Їжа разом з дітьми. За словами дієтологів, перешкодою до схуднення є походи в кафе разом з дітьми. У подібних ситуаціях вкрай складно встояти перед спокусою поласувати тістечками або картоплею фрі. Однак потрібно пам’ятати, що здорова їжа буде корисна не тільки вам, але і вашим дітям. Замість солодощів і льодяників, краще купити фрукти.

Шведський стіл. За словами дієтологів, перед великою кількістю їжі на шведському столі можуть встояти тільки одиниці, більшість людей зривають свою дієту. Щоб мінімізувати негативні наслідки для фігури, намагайтеся вживати якомога більше салатів зі свіжих овочів – так у вашому шлунку практично не залишиться місця для більш калорійної їжі. Свіжі фрукти та овочі можна їсти в необмеженій кількості, підкреслюють фахівці.

Святкові гуляння. Щомісяця підраховуйте заздалегідь, скільки святкових подій вас очікують. Таких зустрічей може виявитися досить багато. За словами дієтологів, щоб не зірвати свою дієту, краще підготувати загальний план дій перед черговим походом на подібний захід. Найкраще заздалегідь вирішити, що ви будете їсти і пити на вечорі і в яких кількостях. Це допоможе вам тримати ситуацію під контролем.

Читайте також: 2 ХВИЛИНИ, ЯКІ ЗМІНЯТЬ ВАШЕ ЖИТТЯ

Джерело.

facebook