fbpx

Дізнайтеся, що китайська астрологія приготувала для вашого знака в 2023 році. Хто з представників дванадцяти сузір’їв переживе розрив або, навпаки, красиву історію кохання?

У 2023 році на цих знаках зодіаку відбудуться великі зміни в коханні. Ось китайський гороскоп кохання для всіх знаків

Відповідно до китайської астрології, 2023 рік є роком Водяного Кролика, і він принесе багато змін у життя представників Зодіаку. Кролик відомий тим, що налагоджує стосунки і йому не бракує такту в справах. Ось чому більшість знаків Зодіаку відчують певні зміни в любовному житті.

Дізнайтеся, що китайська астрологія приготувала для вашого знака в 2023 році. Хто з представників дванадцяти сузір’їв переживе розрив або, навпаки, красиву історію кохання?

Що готує знакам зодіаку китайський любовний гороскоп на 2023 рік?

Ось що приготував для вас китайський любовний гороскоп на 2023 рік. Комусь пощастить більше за інших і протягом цього року вони переживуть щасливі моменти.

Щур

У цей новий рік Щурі більше не хочуть догоджати оточуючим і більше зосередяться на власних потребах. Таким чином, Щури можуть познайомитися з новими людьми, але будьте обережні, щоб не викликати ревнощів у свого партнера. Цього року вони також могли побалувати себе та влаштувати собі розкішну подорож. Їхній партнер вирішує, чи хоче він слідувати за ними чи ні.

Бик

Самотні Бики нарешті можуть зав’язати романтичні стосунки. Вони будуть дуже вимогливими, але врешті-решт знайдуть свою кращу половинку без компромісів. Ці знаки знайдуть когось, хто знатиме, як розпізнати їх за справедливою вартістю та оцінити такими, які вони є.

Тигр

У любовному житті Тигрів чекає багато змін. Вони з більшою ймовірністю поділяться зі своїм партнером речами, наприклад подорожами чи іншими видами діяльності. Самотні Тигри повинні більше прислухатися до своєї інтуїції, щоб відновити відносини.

Кролик

Кролики будуть готові до довгострокових стосунків у 2023 році. Вони можуть прийняти важливі рішення, такі як одруження або інвестування у нерухомість. Самотні, ймовірно, можуть припинити свої стосунки, щоб присвятити себе комусь іншому.

Дракон

У цей новий рік Дракони відчують більшу підтримку свого партнера та проживуть щасливу історію. Самотні будуть зайняті своєю роботою і не знайдуть часу на знайомства з новими людьми.

Змія

Під час цього нового циклу Зміям вдасться покласти кінець стосункам, які починають вичерпуватися і викликають у них відчуття незахищеності. Самотні отримають велике задоволення від флірту та пошуку того, з ким їм не набридне.

Кінь

Коні, які звикли приймати все без питань, почнуть змінювати свою думку щодо партнера. Ці знаки доведуть себе, вони покажуть своїй другій половинці, чого вони можуть досягти разом, і більше не будуть сприймати свої стосунки як належне.

Коза

Кози будуть насолоджуватися своєю рутиною зі своїм партнером протягом цього нового року. Вони будуть готові висловити свої найглибші почуття своїй половинці та можуть взяти на себе зобов’язання щодо тривалих стосунків.

Мавпа

У коханні Мавпи будуть більш розуміючі та згодні з партнером. Самотні матимуть великий успіх і зустрінуть потенційних партнерів.

Півень

Півням в 2023 році буде простіше досягти поставлених цілей з партнером, вони дадуть собі засоби для комфортного життя з коханим. Ці вихідці будуть дуже корисні, але вони повинні бути обережними, щоб не перевищити свої межі.

Собака

Самотні собаки знайдуть когось цікавого в січні 2023 року. Вони можуть провести з цією людиною частину свого життя і повністю їй довіряти.

Свиня

Свині переживуть дуже щасливу історію кохання, і їх партнер буде більше підтримувати. Вони також отримають допомогу від своєї родини і зможуть легко рухатися вперед для досягнення своїх цілей.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page