fbpx
життєві історії
Дізналася я про це випадково, підслухавши його розмову. Коли розповіла йому, що я все знаю, він навіть відмовлятися не став. Сказав, що збере речі і піде. Було бoляче. Але нічого не поробиш, таке життя

З чоловіком я розлучилася близько трьох років тому. – розповідає Оксана. – Не вийшло у нас як спочатку мріяли, на лiво чоловічка потягнуло. Ігор на роботі зустрів дівчину, яка була молодша за мене. За матеріалами

Спочатку він говорив мені, що його завалили роботою, тому він приходить додому пізніше. Я вірила, навіть подумати не могла що він мене обманює, передумов ніяких не було.

Ми не сварилися, всі рішення приймали разом. Правда, якщо задуматися зараз, можливо в той час він став до мене трохи холодніший. А як з’ясувалося пізніше, він зрaджyвав.

Дізналася я про це випадково, підслухавши його розмову. Коли розповіла йому, що я все знаю, він навіть відмовлятися не став. Сказав, що збере речі і піде.

– А ти як відреагувала? – питала шкільна подруга, Тамара, з якої Оксана не бачилася близько 10-ти років.

Було бoляче. Але нічого не поробиш, таке життя. Правда потім Ігор все таки зміг мене ще й роздратувати. Сказав мені, з задоволеним обличчям, що аліменти платити не стане.

Працював то він не по трудовій, офіційно вважався безробітним. Та й користі з нього щось вимагати, раз людина така погана.

З того моменту ми не бачилися півтора року. Він не дзвонив, не цікавився що і як у нас. Я стала більше працювати, щоб забезпечити нас з дитиною. Між іншим домоглася успіху.

Мене підвищили, значно додали зарплату. Я навіть змогла взяти на роботу няньку, щоб вона сиділа з дитиною. Мама ж у мене вже старенька, важко їй кожен день з онуком.

– А колишній чоловік коли з’явився?

Так ось, тиждень тому. Я навіть здивувалася, коли побачила його на порозі з квітами. Сказав, що все зрозумів, що бiс поплутав з цією молодухою зв’язатися.

Вона ж йому і заборонила аліменти платити, ще до нашого розлучення. Просив, щоб я його пробачила, говорив як любить мене і хоче знову жити сім’єю, виховувати дитину.

– Пробачила? – поцікавилася Тамара.

Після всього того, що було? Ні, звісно ні. З боку Ігора це було зрадою. Ніколи не зможу забути, як радісно він говорив, що аліменти платити не буде. Думав напевно, що в його житті все складеться добре, а на нас з дитиною плювати хотів.

Та й зараз сумніваюся, що він і правда щось зрозумів. Я йому в очі подивилася, а вони все такі ж як і раніше, порожні.

– А навіщо ж тоді він намагався повернутися?

Так його ця молодиця мабуть вигнала, а жити то ніде. Ось і вирішив до мене постаратися повернутися. Він раніше хоч і працював багато, але по факту отримував не так багато.

На свою квартиру він наврядчи коли накопичить, навіть орендувати нічого крім кімнати не зможе. Ось і вирішив постаратися за рахунок мене житло собі знайти. Але я вже зрозуміла, що це за людина, з мене вистачить.

Читайте також:Я ЙОГО ВІДКИДАЛА, ДО ТОГО Ж Я ЗНАЛА, ЩО У НЬОГО САМОГО Є ДРУЖИНА І ДІТИ. АЛЕ ВІН НЕ ВІДСТАВАВ, ОБДАРОВУВАВ МЕНЕ ПОДАРУНКАМИ, В ПІДСУМКУ Я ЗДАЛАСЯ. МЕНЕ МОЖНА БУЛО ЗРОЗУМІТИ. З ЦІЄЮ МЕТУШНЕЮ Я ЗОВСІМ ЗАБУЛА ПРО ЧОЛОВІЧY ЛАСКУ

Хоча якщо по правді, мені його навіть трохи шкода. З таким ставленням до близьких оточуючим людям у нього нічого хорошого в житті не вийде. Якщо так запросто зміг відмовитися від дружини і дитини, заради іншої спідниці, він вже не зміниться.

А то, що ця його коханка вигнала, я прекрасно розумію. Кому потрібен мужик, який вже раз пішов від дружини заради іншої, залишивши дитину?

Такі ненадійні, сім’ю з ними не побудуєш, тільки життя собі зіпсуєш. І молодиця це все прекрасно розуміла, як мені здається, просто покористувалася і викинула, як непотрібну річ.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел