fbpx
життєві історії
Дізнавшись про те, що я вaгiтна, Таніному гoрю не було краю. Вона намагалася довести мені, говорила чоловікові, що дитина точно не його. Вона в очі бажала мені не рoзродuтися. Чоловік, почувши слова сестри, виставив її з нашого будинку. Перестав брати трубку, не приїжджав до неї в гості. Як він сказав своїй мамі, що він не потерпить такого ставлення до мене

Взимку це було – нам вікна міняли у всій квартирі. Чоловік з сестрою своєю домовився, що вона дасть притулок мені і дитині з 10 ранку і поки віконники не закінчать. Ми з донькою до неї приїхали – вдома немає нікого. Хоча, перед тим, як виїхати з дому, я їй зателефонувала, і вона сказала, що нас чекає. За матеріалами

Потоптавшись під дверима хвилин 10, і зателефонувавши ще кілька разів, я спустилася в машину і обдзвонила всіх подруг і родичів, в надії, що хоч хто-небудь буде вдома вранці в будній день. Поїхала я до подруги, на інший кінець міста, відправивши сестрі чоловіка повідомлення зі словом «дякую».

Ні, мене це не обурило, і навіть не образило. Я завжди знала, що Таня – не та людина, словам якої можна вірити. Просто з кожною її витівкою, я все більше капала на мозок чоловіка, що допомагати їй не варто. Допомагати – не виручити у важкій ситуації, не посидіти з дитиною або не допомогти перетягнути шафу. Ні, в розумінні Тані – єдина допомога, яку може і повинен надавати їй брат, це гроші.

Поки ми не зустрілися, чоловік працював. Як прoклятuй, на 3 роботах, щоб забезпечити забаганки мами і сестри. І гроші у нього не просили, а прямим текстом заявляли, що чоловік повинен. Адже мама його наpoдила, а сестра його виняньчила з пелюшок. На мої питання, як 2-річна дитина могла няньчити тільки наpoджену дитину, адже сестра чоловіка старше за нього на 2 роки, мені затикали рот – мовляв, не мого розуму справа.

Як зазвичай буває в подібних випадках, мій чоловік одружився, і гроші, широкою рікою, перестали текти в бездонні кишені родичок чоловіка. І якщо його мама відразу захомутала одного зі своїх залицяльників і перестрибнула з шиї мого чоловіка до свого, то Таня все так і вважає, що раз вона брата виростила, то і гроші брата – і її теж.

Таня розлучена. Її чоловік подав на розлучення через місяць після весілля по зaльoту. Чому – не знаю, та мені й не цікаво. Але явно не просто так. Від шлюбу у неї залишилася дитина. Яка відразу була скинута на мого чоловіка, в плані забезпечення всім необхідним.

Коли ми одружилися, дитині Тані було 4 роки. У садок він не ходив, а Таня сиділа з ним вдома. І їй було зручно – віддасть вона дитину в садок, доведеться  йти на роботу. А так – сходила до брата, поплакалась, він їй грошей дав.

Так ось, лавочка прикрилася. Природно – через мене. Тані довелося віддати сина в дитсадок, а самій вийти на роботу. За Таниною логікою – працювати їй довелося з моєї вини, тому, варто тільки від мене позбутися, як все повернеться на свої місця.

Дізнавшись про те, що я вaгiтна, Таніному гoрю не було краю. Вона намагалася довести мені, говорила чоловікові, що дитина точно не його. Вона в очі бажала мені не рoзродuтися. Чоловік, почувши слова сестри, виставив її з нашого будинку. Перестав брати трубку, не приїжджав до неї в гості. Як він сказав своїй мамі, що він не потерпить такого ставлення до мене.

Таня стала хитріше. Вона прийшла з вибаченнями, принесла торт. Стала ввічливою, аж до нудоти. Але я знала, що довго ця змія прикидатися не може. Я помилилася – Таниного лицемірства вистачило на 2 роки. Коли у нас вдома міняли вікна, і я повинна була поїхати до неї – чоловік домовився, не я.

Вона дочекалася, поки ми з дитиною поїдемо, і відразу поїхала до мого чоловіка на роботу. І їхала вона не просто так. Коли ми вийшли з під’їзду і стали підходити до машини, то мене обняв якийсь мужик. Я оторопіла, відштовхнула його, він подивився на мене, сказав, що помилився, вибачився і пішов.

І фотографії, де мене, з дитиною на руках, обіймає якийсь мужик, підтвердили Таніну розповідь, що вона мене чекала-чекала, побачила у вікно, що я під’їхала, до мене підійшов цей чоловік, ми з ним прuстpасно поцiлувалися, поки Таня бігала за телефоном, я дістала дитину з машини і ми просто стояли втрьох і обіймалися. А потім всі сіли в машину і поїхали.

Читайте також:У КЛАСІ НАСТАЛА МEPТВА ТИША. ЧЕРЕЗ ХВИЛИНУ Я ПРОДОВЖИЛА: «ТАК САМО ВІДБУВАЄТЬСЯ І З ЛЮДЬМИ, КОЛИ МИ ЇХ ОБРАЖАЄМО АБО ОБЗИВАЄМО. ЗОВНІ НА НИХ ЦЕ ПРАКТИЧНО НЕ ПОЗНАЧАЄТЬСЯ, АЛЕ МИ НАНОСИМО ЇМ ВЕЛИЧЕЗНУ КІЛЬКІСТЬ ВНУТРІШНІХ РAН!». ДО МОЇХ ДІТЕЙ ЩЕ НІКОЛИ НІЧОГО НЕ ДОХОДИЛО ТАК ШВИДКО

Чоловік не став слухати свою сестру, а як слід її струснув і змусив розповісти правду. А потім пoслав кудись подалі.

З лютого місяця Таню ми не бачили взагалі. Вона не дзвонила і не писала. А тут дзвонить свекруха і запрошує мого чоловіка на весілля до Тані. Природно, одного. І подарунок щоб грошима обов’язково був. Чоловік сказав, що прийде, я не проти – нехай йде, і попросив мене вибрати подарунок, який залишиться Тані на пам’ять, а то гроші витратяться, а подарунок, він і в Африці – подарунок.

Красиву коробку я купила. І у мене питання – де в мегаполісі можна назбирати пару-трійку кілограм живих жаб? Жаби теж підійдуть.

Фото ілюстративне, з вільних джерел