fbpx

Для 3 знаків Зодіаку починається надзвичайний період, у них все вдається: після тривалого ретроградного сезону Меркурій, Марс і Уран нарешті стануть прямими до кінця цього тижня

Оскільки Юпітер в Овні, сезон Водолія та всі планети припиняють свій ретроградний рух, цей тиждень знаменує собою великий поворотний момент у житті певних знаків зодіаку. Щасливчики незабаром досягнуть успіху в будь-якій справі.

Після тривалого ретроградного сезону Меркурій, Марс і Уран нарешті стануть прямими до кінця цього тижня. Ця планетарна енергія спонукає 3 знаки зодіаку до реалізації своїх проєктів як в особистому, так і в професійному плані.

Які 3 знаки зодіаку незабаром реалізують усі свої проекти та досягнуть успіху?

Кінець ретроградності планет є офіційним і приносить удачу та успіх людям, народженим під певними сузір’ями зодіаку. Більше того, з Юпітером в Овні та Сонцем у Водолії це можливість ризикнути, дослідити нові шляхи та поглянути на майбутнє іншими очима.

Дійсно, 3 знаки зможуть дихати протягом цього тижня з 16 по 22 січня 2023 року. Дізнайтеся нижче, чи ви один із них!

Близнюки

Шановні Близнюки, астрологи очікують сприятливий тиждень для вашого знака Зодіаку. Меркурій незабаром завершить свою ретроградність у знаку Козерога, тому ви зможете переглянути свої конфлікти та інші дилеми з більш чіткої точки зору.

Планета спілкування та стосунків запрошує вас ще більше зміцнити ваші дружні узи та розвивати своє сентиментальне життя. Юпітер в Овні переповнює вас позитивними емоціями, допомагає подолати невпевненість у собі, щоб нарешті досягти поставлених цілей.

Завдяки своєму поточному положенню на нічному небі планета розширення та успіху тепер допомагає вам покращуватися ваше фінансове становище.

Сонце з 21 січня сідає в знак Водолія і знаменує собою початок сезону цієї стихії Повітря. Цей непокірний знак зодіаку, який без вагань йде своїм шляхом, надихає вас і дає засоби для досягнення ваших цілей. Однак зірки радять вам бути дружніми з близькими, це дозволить вам узгодити всі сфери життя, щоб досягти балансу між особистим і професійним життям.

Лев

Уран незабаром завершить свою ретроградність у Тельці. Енергія цього земного знака безпосередньо впливає на вашу кар’єру. Тому цього тижня можна очікувати позитивних змін. Планета незалежності та прогресу запрошує вас поставити собі питання та приносить вам несподівані, але необхідні зміни.

Зі свого боку, Юпітер в Овні змушує вас залишити зону комфорту та досліджувати щось нове та захоплююче. Будьте впевнені у своїх силах і будьте відкритими для нових можливостей, які постануть перед вами, навіть якщо ви цього не планували.

Перебуваючи у Водолії, Венера ставить на вашому шляху дуже особливу людину; зустріч, яка може виявитися плідною і перерости в більш серйозне зобов’язання. Однак уникайте негативних людей і не соромтеся докладати більше зусиль на роботі.

Дорогий Уродженцям знака Лев, зірки радять вам зосередитися на своїй кар’єрі та збільшити свої заощадження протягом цього тижня, щоб створити більш збалансоване та задоволене життя.

Стрілець

Якщо ви належите до знаку Стрілець, положення Венери у Водолії з початку року буде явно сприятливим для вас на особистому та професійному рівні.

Планета любові та грошей приносить вам успіх і запрошує сподіватися на краще майбутнє. Тим не менш, щоб перетворити свої мрії в реальність, вам доведеться більше працювати, з чим у вас не виникне проблем, враховуючи вашу дуже оптимістичну сторону, яка робить вас схильними зрушувати гори.

Юпітер в Овні допомагає вам вирішити всі ваші грошові проблеми та дозволяє оптимально управляти бюджетом. Планета успіху й удачі дарує вам своє благословення, те, що цілком може перетворитися на нові професійні можливості та більш ефективне виконання щоденних завдань.

Скоро настане сезон Водолія, цей тиждень стане вирішальним переломом у вашому сентиментальному житті; якщо ви самотні, готуйтеся зустріти свою другу половинку. Якщо ви перебуваєте у стосунках, вам буде легше впоратися зі своїми проблемами, і вам не складеться труднощів висловити свої почуття партнеру.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page