fbpx
життєві історії
Для мене ця новина не стала удaром, адже я вже не перший місяць підозрювала подібне. Тато не йшов просто так, як я вже дізналася потім, у нього на боці є дочка, яка старша Марка на рік. І як йому взагалі вдавалося все це приховувати? Як інша жінка могла відпускати його в сім’ю? 

Наше сімейне життя було дуже класним! Мама – справжня красуня, тато – годувальник сім’ї , я з братом і сестрою намагалися не розчаровувати батьків. За матеріалами

Мені на той момент було 14, Аліні 10, а Марку 6. Але раптом мама з татом стали щось приховувати, недоговорювати. Я швидко помітила це, хоч мої брат і сестра опинилися для таких інтриг занадто малі.

Я нерідко бачила маму одну перед серіалом ввечері з келихом вuна, а тато став рідше ночувати вдома. Якось вранці я встала раніше і запитала у мами що відбувається. Вона оглянула мене, нібито оцінюючи, в тому чи я віці щоб зрозуміти її. Мама чесно сказала, що тато хоче піти з сім’ї.

Для мене ця новина не стала удaром, адже я вже не перший місяць підозрювала подібне. Але моє ставлення до батька сильно змінилося за цей час. Він перестав грати з моїм братом і сестрою, вони дуже сумували за спільним вихідним і веселим вечорами, коли ми всією сім’єю грали в настільні ігри або дивилися мультфільми.

Тато не йшов просто так, як я вже дізналася потім, у нього на боці є дочка, яка старша Марка на рік. І як йому взагалі вдавалося все це приховувати? Як інша жінка могла відпускати його в сім’ю? Тато вирішив від нас піти … Я зовсім заплуталася, навіть намагалася всі ці непорозуміння заслати на вік, мені тільки мало виповнитися шістнадцять.

Батьки все рідше бачилися разом, батько взагалі перестав спілкуватися з нами, а потім він зібрав речі і пішов, навіть не попрощавшись з дітьми. Я сиділа в кріслі і дивилася як він збирається, але він не сказав мені ні слова, хоча я була «татовою донькою». Так все і закінчилося. Тато просто пішов з нашої родини в іншу. Я не розуміла причини залишення ним посади. Ми були дуже щасливою родиною, де всі один одного люблять і розуміють.

Вони з мамою ніколи не лаялися, навпаки я захоплювалася їх ставленням один  до одного. Навіть коли тато потрапив в автoкaтаcтрофу і лежав три місяці не встаючи, мама від нього не відходила. Годувала, купала, включала фільми і подавала книги. Як він взагалі міг так з нею вчинити? Це ж мама! Адже вона така красива, смиренна, стримана і дуже розумна.

Після відходу батька мама посадила нас всіх на диван і чесно розповіла, що у тата є інша сім’я і він пішов, але все одно любить нас усіх. Тільки ось про “любить” мама збрехала, щоб у нас залишилися хороші враження про батька. Він більше ніколи не приходив до нас, ні разу навіть не подзвонив, не вітав з днем ​​наpoдження. Просто забув про наше існування, як ніби у нього і не було іншого сім’ї.

Ми грали на дитячому майданчику в міському парку і побачили батька з його новою сім’єю: молодою дружиною з великим животом і донькою. Марк крuкнув татові, той глянув і відвернувся, мій брат хотів побігти до нього, але я злегка забрала його і сказала, що він помилився, мовляв наш тато вище і волосся у нього темніше. Звучить безглуздо, але Марк мені повірив, а ось Аліна все зрозуміла і розплакалася, сівши за альтанкою.

Мені було шкода її, але я нічим не могла їй допомогти. Мама так і не стала заводити нові стосунки в той період, аргументуючи тим, що все ще любить мого батька. Але я переконувала її, що вона ще дуже молода і красива, ми зрозуміємо, якщо раптом з’явиться інший чоловік, адже вона має право на щастя. Після таких розмов вона трохи плакала, обіймала мене і дякувала.

Читайте також:МИ ЗУСТРІЛИСЯ КОЛИ МЕНІ БУЛО 20 РОКІВ, А ЙОМУ ВЖЕ 44. ТАК. АНТОН НА ТОЙ МОМЕНТ БУВ ДВІЧІ ОДРУЖЕНИЙ І РОЗЛУЧЕНИЙ І У НЬОГО ВЖЕ БУЛО ТРОЄ ДІТЕЙ. ТЕПЕР ЙОМУ ПОТРІБНА БУЛА ПРИВАБЛИВА МОЛОДА ДІВЧИНА, ЯКА Б СТАЛА ЖИТИ З НИМ. І ЦЕ ВИЯВИЛАСЯ Я

Через три роки вона познайомилася з дуже хорошою людиною і скоро вони повинні одружитися. Але це вже інша історія. Тата я після цього бачила двічі, вдруге самий неприємний. Я викликала таксі через додаток і сівши в машину, побачила його в якості водія. Він глянув на мене, але навіть не привітався, так і проїхали мовчки весь шлях.

Він був на такій хорошій посаді і раптом став таксувати, дивно все це. А буквально днями до мене підсіла жінка років 25 і зізналася, що вона нинішня дружина мого батька. Вона вибачалася переді мною, говорила, що була взагалі не в курсі його сім’ї і вірила йому. Вона плакала. Не знаю чому, але я повірила їй і сказала, що зла на неї не тримаю, просто батько ніколи по-справжньому нас не любив, тому так легко відмовився від всієї родини.

Нехай хоча б у його доньки дитинство складеться належним чином, а не як у нас. Занадто швидко він все обірвав і почав з чистого аркуша, коли люблять – так не кидають.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

facebook