fbpx
гороскоп
Для цих 3 знаків Зодіаку 2023 рік буде унікальним: транзит Меркурія та Венери в Козерозі робить їх схильними до багатства та приносить фінансову силу

Для цих 3 знаків Зодіаку 2023 рік буде унікальним: транзит Меркурія та Венери в Козерозі робить їх схильними до багатства та приносить фінансову силу

2023 вже наступив, атмосфера чарівна на Землі, але така вона і на нічному небі: Юпітер в Овні, Сонце, Венера і Меркурій в Козерозі і Венера в поєднанні з Плутоном. Хороші новини для 3 знаків Зодіаку. Новий рік дасть їм гарний старт для початку 2023 року.

Астрологи розповіли, які знаки Зодіаку будуть особливо щасливими у Новому році. Зірки будуть до них прихильними, а щасливчиків чекають позитивні події та красиві сюрпризи.

Для яких 3 знаків Зодіаку 2023 рік буде приємним?

Юпітер в Овні до середини травня втілює почуття пригод, тому ми відчуваємо, що рухаємось у нову главу в житті. 1 січня на нічному небі відбудеться з’єднання Венери та Плутона. Цей небесний рух змушує нас відкинути наші старі мрії та прийняти нові рішення, які більше відповідають нашій поточній ситуації.

Транзит Меркурія та Венери в Козерозі робить їх схильними до багатства та приносить фінансову силу.

Телець

Хоча можливо, що зараз у вас є фінансові труднощі, це не повинно вас лякати, адже з Нового року все повернеться на круги своя для Вас. дорогі представники знака Телець!

Юпітер в Овні прокладає шлях, який приведе вас до слави. Завдяки цьому транзиту ваше майбутнє буде світлим, варто лише вірити в це! Зірки обіцяють, що люди, народжені під вашим сузір’ям зодіаку, досягнуть значного прогресу в професійному плані.

З початку року ви зможете налагодити цінні відносини, які принесуть вам велику додаткову цінність, як на особистому, так і на професійному рівні.

Дійсно, з’єднання планети кохання з чарівним Плутоном наповнює вас силою та харизмою. Досить, щоб привабити всіх, хто зустрічається на вашому шляху… Хіба це не добре? Крім того, в новорічну ніч велика ймовірність того, що ви отримаєте подарунок, про який дуже довго мріяли. Але як ви думаєте, що це може бути?

Рак

Для вас, представників знака Рак, 2023 рік є синонімом щастя та успіху у різних аспектах вашого життя. Якщо ви хочете здійснити свої бажання, ви можете діяти зараз!

Сонце, Меркурій і Венера вирівнюються і обіцяють виконати ваші бажання. Юпітер в Овні допомагає вам сяяти в небі. Цей вплив дуже особливий, тому що вам легко вдається розвивати свою кар’єру, формувати свої амбіції та досягати своїх цілей.

Ви отримаєте велику винагороду за зусилля, які ви докладали останнім часом: це може бути зміна статусу, яку ви дуже довго чекали або підвищення зарплати.

Оточуючи себе турботливими людьми, ви зарядитесь позитивною енергією та буде дуже корисним для вас на всіх рівнях, особливо в цей перехідний час. Слідкуйте за можливостями, щойно вони з’являться, адже є кілька, які не можна втрачати!

Козоріг

Якщо ви один з тих людей, які народилися під сузір’ям знака Козерога, знайте, що зірки та планети вирішили дати вам своє благословення та підтримку.

Приготуйтеся легко протистояти труднощам і перешкодам, які кидає на вас життя. Любов буде вашим пріоритетом номер 1: новий союз, нова зустріч, новонароджений, всі засоби хороші, щоб змусити серце битися швидше.

Про ваше професійне життя, не бійтеся уважно прислухатися до своїх інстинктів, і якщо ви додасте до цього вплив Плутона, ви, ймовірно, повернете собі втрачені сили і зможете зрушити гори, якщо це буде потрібно!

Що стосується вашого соціального життя, люди хотіли б знати вас, тому, якщо ви познайомитеся з новими людьми, дайте їм шанс! Не потрібно постійно оборонятися, нема від чого захищатися. Хоча на початку року вам доведеться передати факел Водоліям, це не повинно вас хвилювати.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page