fbpx

Для цих 3 знаків Зодіаку наступні тижні будуть наповнені радістю та щастям: планети запрошують вас поставити цілі та вийти із зони комфорту, щоб нарешті жити повним життям!

Для цих 3 знаків Зодіаку наступні тижні будуть наповнені радістю та щастям: планети запрошують вас поставити цілі та вийти із зони комфорту, щоб нарешті жити повним життям!

Час у Водолії, але ненадовго! Цей знак Повітря незабаром довірить ключі від Космосу Рибам. Вхід Сонця в цей знак Води несе людей в постійно мінливий океан позитивних емоцій. Місяць, Юпітер, Венера та Меркурій приєднуються до вечірки та приносять хвилю радості та хвилювання 3 знакам зодіаку.

Більше ніяких таємниць у лютому! Астрологи назвали найщасливіших знаків, яких зірки обрали сяяти та плавати у великому щасті… Отже, ви один із них?

Які 3 знаки зодіаку незабаром будуть плакати від радості?

Ви це відчуваєте? Ця енергія ентузіазму, що виходить згори… Вона походить від астрального зсуву, що відбувається на нічному небі, в цьому немає сумніву! Повний Місяць у Леві, Сонце, Венера та Меркурій у Рибах і Юпітер в Овні… планети запрошують вас поставити цілі та вийти із зони комфорту, щоб нарешті жити повним життям! Ці небесні рухи підуть на користь 3 знакам зодіаку. Давайте разом дізнаємося, чи входите ви до трійки, яка виграє джекпот!

Лев

Лев, Венера переходить з Риб в Овна, радійте! Це гарантована удача в особистому житті. Якщо ви давно мріяли вийти заміж за кохану людину, то можна попросити і якнайшвидше надіти каблучку на палець.

Якщо є якісь моменти, які потрібно прояснити, обговоріть їх відкрито і відверто зі своєю другою половинкою. Астрологи впевнені, що якщо така доля, ви будете разом все життя. У всякому разі, ближче до кінця місяця, якщо це не ви, дуже ймовірно, що ваш партнер зробить вам дуже оригінальну пропозицію вийти заміж.

Що ви збираєтесь відповісти, Леве? Що стосується кар’єри, Юпітер знаходиться в Овні, приносячи вам несподівані новини. Це буде цей контракт, який ви хотіли підписати давно, чи це партнерство, яке ви так хотіли укласти? Планета успіху та удачі, вона вважає за краще зберігати сюрприз до потрібного моменту?

Коли Меркурій незабаром прибуде в Рибах, ви подумки більше зосереджені на своїй роботі та проєктах. Планета спілкування дарує вам своє благословення, вперед, це ідеальний час, щоб втілити свої ідеї в життя!

Терези

Терези, незабаром Меркурій увійде в Риби, тож наберіться сміливості та готуйтеся відновити стосунки з деякими людьми, з якими у вас були непорозуміння чи розбіжності в минулому. Може ви їм потрібні? Але, можливо, це вам потрібно, щоб вони вам допомогли?

У всякому разі, не варто нагадувати, що добрі справи завжди дають позитивний ефект бумеранга! Пам’ятайте, що, допомагаючи ближньому, Всесвіт починає працювати на вашу користь, щоб підтримувати вас у досягненні ваших цілей.

Тому, наскільки це можливо, не економте на зусиллях і засобах, щоб простягнути руку оточуючим людям, щоб вони могли отримати задоволення!

Щодо вашого професійного життя, якщо ви думаєте, що наполегливої ​​праці достатньо, щоб піднятися по сходах успіху, подумайте ще раз, адже це далеко не так.

Вам також знадобляться оптимізм, віра і трохи смирення, щоб це сталося. Зірки знають, що для вас найкраще, і пропонують це вам на срібному блюді, коли прийде час.

Стрілець

У цьому місяці лютому вам, дорогі уродженці знаку Стрільця, має бути присутня удача завдяки вашій правлячій планеті Юпітеру, який проходить через Овна.

Крім того, Сонце і Меркурій, обидва незабаром опиняться в Рибах, обіцяють вам удачу, якщо ви зможете втілити деякі свої плани в реальність і досягти своїх цілей вчасно.

Незабаром у вас з’явиться можливість заробити достатньо грошей комфортно жити. Більше того, можливо, починаючи з цього місяця, ви зможете здійснити подорож до місця своєї мрії.

Там вас чекають не тільки приємні емоції, а й людина, яка обіцяна вам долею. Цікаво, чи не так? Венера також залишається в знаку Риб, особлива людина обертається навколо вашого знака.

Не соромтеся спробувати удачу. Якщо ви відчуваєте, що ваша історія розвивається дуже швидко, встановіть деякі основні правила, не чекаючи занадто довго, щоб потрапити на ту саму сторінку. Знайте, що ніщо не змушує вас кудись йти чи щось робити. Тож не поспішайте!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page