fbpx
гороскоп
Для цих двох знаків Зодіаку п’ятниця буде таким днем, який захочеться поскоріш прожити і забути: Любов і особисте життя, робота та фінанси, здоров’я – нічого не принесе радості!

Для цих двох знаків Зодіаку п’ятниця буде таким днем, який захочеться поскоріш прожити і забути: Любов і особисте життя, робота та фінанси, здоров’я – нічого не принесе радості!

П’ятниця, 28 жовтня 2022 року, буде неприємною в плані як любові та особистому житті, так в роботі та фінансах, і на додачу не везтиме і зі здоров’ям!

Водолій

Любов і особисте життя: Водолій у стосунках в п’ятницю матиме невеликі, але численні суперечки з партнером, які ефективно зіпсують їм день. Самотні, навпаки, можуть розраховувати на запрошення на побачення, яке, на жаль, виявиться не дуже вдалим.

Робота та фінанси: на роботі будьте обережні, що ви говорите, і не робіть невтішних коментарів про когось, особливо про свого начальника, інакше у вас можуть бути проблеми. Зірки рекомендують стриманість і зважування кожного слова.

Здоров’я: в п’ятницю хтось поставить вам ультиматум: ви або кинете свої залежності, або втратите кохану людину. Добре подумайте, перш ніж відмовляти, адже гра тепер стосується не тільки вашого здоров’я, а й наявності близької людини.

Стрілець

Любов і особисте життя: Стрільцям варто в п’ятницю трохи стримати свої емоції, особливо негативні, оскільки їх спалах може серйозно зіпсувати ваші стосунки з близькими. Подумайте про те, що для вас дійсно важливо.

Робота та фінанси: не беріться сьогодні за нові проєкти та складні виклики, оскільки планетарна аура не на вашу користь, і все, до чого ви торкаєтеся, не має шансів на успіх. Краще займайтеся своїми щоденними обов’язками.

Здоров’я: увечері ви можете відчути невелику втому після насиченого емоціями дня. Зірки рекомендують сьогодні лягати спати раніше і максимально використати відновлювальний сон, який є найкращими ліками від усього.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page