fbpx

Для цих знаків Зодіаку настає важкий лютий. Їх чекають великі втрати: через ретроградний астероїд Церера в знаку Терезів з 3 лютого у них виникнуть певні ускладнення, і його вплив позначиться на настрої трьох представників

Для цих знаків Зодіаку настає важкий лютий. Їх чекають великі втрати: через ретроградний астероїд Церера в знаку Терезів з 3 лютого у них виникнуть певні ускладнення, і його вплив позначиться на настрої трьох представників

У цьому лютому удача посміхнеться не всім знакам зодіаку. Деякі можуть бути в невигідному становищі через зірки. Через ретроградний астероїд Церера в знаку Терезів з 3 лютого у них виникнуть певні ускладнення, і його вплив позначиться на настрої трьох представників Зодіаку. Дізнайтесь, на кого чекають важкі випробування в лютому 2023 року.

Через рух цього астероїда цим знакам зодіаку буде важко отримати необхідні ресурси та допомогу, щоб подолати будь-які проблеми, які вони можуть мати. Це може навіть вплинути на їхні стосунки. Подивимося, що думають астрологи!

Близнюки

Робота буде першою турботою представника цього знака Повітря. Через різноманітні перешкоди, з якими він міг зіткнутися на своєму шляху, уродженець цього знаку міг навіть подумати про зміну роботи.

Більше того, його конкуренти завдадуть йому горя, не давши йому можливості прожити ні хвилини перепочинку. Треба сказати, що в цьому місяці Близнюки не зможуть зупинятися на лаврах. Тим не менш, зірки радять йому продовжувати працювати і викладати все найкраще.

Вплив Церери на Близнюків буде важким. Він змушений буде зняти рожеві окуляри, побачити світ таким, який він є, з враженням нелюбимості та незрозумілості. Він не буде в рівному настрої протягом цього місяця, що може вплинути на його роботу та фінанси.

Результат: його душевний спокій буде порушено. І це ще не все. Атмосфера вдома буде дуже напруженою, і Близнюкам доведеться проявити мудрість і зрілість, щоб згладити труднощі, поки вони не розрослися як сніжний ком.

Рак

Цього лютого Церера не буде на боці Рака. Цьому уродженцю Води, емоційному за натурою, буде важко просуватися вперед у своїх проєктах і накопичуватимуться затримки, які можуть вплинути на його імідж і статус на роботі. Ці затримки також викличуть розчарування у Раку, якому доведеться бути пильним, щоб перешкодити пасткам, які можуть розставити для нього конкуренти.

Цьому нерішучому знаку також доведеться зберігати холодний розум перед обличчям труднощів, з якими він зіткнеться, і наважитися вийти із зони комфорту.

Таким чином, він не буде боятися змін і зможе долати критичні ситуації. Що стосується фінансів, витрати Рака, швидше за все, зростуть найближчими днями. Щоб не опинитися в мінусі, йому доведеться знайти баланс між доходами і витратами. З приводу особистого життя можуть виникнути суперечки з членами його сім’ї. У цих умовах представнику цього знака доведеться діяти розумно, щоб не погіршити ситуацію.

Водолій

Місяць лютий буде складним для знака Водолія. На роботі все піде не так, як він сподівався. Дійсно, йому доведеться зіткнутися з багатьма випробуваннями. Крім того, найближчими днями значно зросте навантаження. У представника цього знака буде більше обов’язків, і саме це зробить його більш стресовим і напруженим.

Цей тиск, ймовірно, вплине на його особисте життя. Більш того, старі думки виникають в його голові і пробуджують опівнічні демони; і це ефект ретроградної Церери.

Цей емпатичний знак побачить, що старі спогади знову спливуть на поверхню, що занурить їх у стан тривоги або навіть депресії. Тоді йому доведеться бути обережним зі своїми словами, ризикуючи заподіяти біль іншим. Що стосується його фінансів, Водолій побачить, що його прибутки зменшаться протягом цього місяця, але ненадовго.

Представникам цього знаку, які працюють на власний рахунок, слід уникати нових справ, тому що шанси отримати хороший дохід низькі. Крім того, через свою нестабільність і відсутність прагматизму Водоліям важко займатися своєю роботою і нести відповідальність.

Він уникає обов’язків, бо вважає , що вони зумовлюють його свободу і незалежність.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page