fbpx
гороскоп
До кінця липня за “пустий гаманець” можете не хвилюватися: грошова удача буде крокувати з вами

До кінця липня за “пустий гаманець” можете не хвилюватися: грошова удача буде крокувати з вами

Друга половина липня принесе неймовірну фінансову удачу двом знакам зодіаку – вони можуть отримати значну суму грошей і здійснити покупку, про яку мріяли. Всесвіт обіцяє їм підвищення заробітної плати, несподіваний грошовий подарунок та доходи від старих проєктів чи інвестицій.

За словами астрологів, щаститиме Левам і Ракам. Особливо сприятливим буде період з 22 липня – на цей час можна сміливо планувати важливі угоди, все вийде.

Лев

Уродженці цього знаку в другій половині липня досягнуть чималих кар’єрних висот, завдяки чому їхнє фінансове становище помітно покращиться. У Левів з’являться нові джерела доходу, але важливо не витрачати все зароблене в одну мить. Краще подумати про вигідні інвестиції та вкласти гроші у щось хороше, адже удача може змінити свій “курс”. Леви в другій половині липня також можуть отримати грошовий подарунок від рідних чи близьких, на який зовсім не очікували.

Рак

Емоційні Раки зазвичай покладаються на свою інтуїцію, і це дуже добре – саме це дозволяє їм приймати важливі рішення. У другій половині липня удача буде на їхньому боці, тому можна і ризикнути в плані роботи – уродженці знаку отримають дуже привабливу пропозицію, яка обіцяє їм кар’єрне зростання та підвищення зарплати. Але щоб усе заплановане здійснилося, потрібно докласти неабияких зусиль. Також несподіваний дохід принесуть давні інвестиції або проєкти, про які ви вже й забули – завдяки цій сумі Раки зможуть зробити омріяну давно покупку.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua