fbpx

До кінця січня удача і успіх будуть переслідувати ці 3 знаків Зодіаку: незважаючи на ретроградний Уран у Тельці, до 22 січня 2023 року ці представники матимуть позитивну підтримку планет

Оскільки ми вже в середині січня, здається, що цей місяць є процвітаючим часом, зокрема для трьох знаків зодіаку. Вони скористаються перевагами Супермісяця та Сонця у Водолії, а також Юпітера, щоб пережити нові починання або влаштовувати красиві романтичні зустрічі. Завдяки цій астральній динаміці успіх ніколи не покине їх.

Незважаючи на ретроградний Уран у Тельці, до 22 січня 2023 року ці 3 знаки зодіаку матимуть позитивну підтримку планет, що, безумовно, принесе їм удачу в багатьох відношеннях.

Три знаки Зодіаку, які досягнуть успіху до кінця січня 2023 року

Водолій

Особливо в любові перший місяць цього року буде сприятливим для Водоліїв. На порядку денному може бути возз’єднання між ними та особою, яку вони раніше вважали втратили через непорозуміння.

Таким чином, вони зрозуміють, що не всі ситуації вимагають конфронтації, і що ключовим є висловлення своїх почуттів у повній прозорості. Взагалі, саме ця маленька деталь вирішує романтичні стосунки. Щось, що вони не забудуть інтегрувати, щоб покращити стосунки зі своєю кращою половиною.

Молодий Місяць у Водолії 21 січня надихне їх, тим більше, що вони внесуть непередбачуваність у стосунки. Але це буде перш за все завдяки оригінальності, яка характеризує цих вихідців зі знаку Повітря.

З професійної точки зору, Супер Юпітер в Овні допоможе їм підкреслити свою унікальність і свої таланти для створення певних проєктів. Таким чином, їх творчість і професійний внесок будуть помічені найвпливовішими діячами суспільства.

У будь-якому випадку їм потрібно буде проявити ініціативу в усіх сферах свого життя, щоб завершити січень на високій ноті.

Козоріг

Козероги пройдуть через деякі труднощі, перш ніж відчути радість успіху, який чекає на них до кінця січня. І не дарма вони матимуть шанс просунутися в кар’єрі завдяки своїй планеті-охоронцю Сатурну.

Їхні досягнення не тільки отримають похвалу, але вони також дозволять їм насолоджуватися визнанням усіх, хто причетний до них звідкись і звідкись. Все це провіщає світле фінансове майбутнє.

Крім того, озброєні великим духом ініціативи та бойовим духом, властивим їх знакам, вони легко подолають перешкоди, які постають перед ними.

Однак, незважаючи на ймовірне підвищення, яке їм запропонує керівництво, не варто забувати, що це може передбачати збільшення обов’язків. Їм справді доведеться бути далекоглядними й суворими, якостями, які їм не чужі. З таким ставленням вони можуть сподіватися отримати в свої руки те, чого так довго прагнули.

Близнюки

У найближчі дні представники цього знаку нарешті отримають можливість назавжди покінчити зі своїми проблемами. Керуючись позитивними хвилями Супермісяця у Водолії, вони, нарешті, зможуть позбутися свого тягаря, зробивши начисто те, що мучило їх стільки років.

Це пройде через примирення з їхнім минулим, а також хороший допит. Уся ця динаміка стимулюватиме їхній дух, що вони будуть відчувати себе готовими віддати себе тілом і душею своїй роботі.

Це дозволить їм значно прогресувати з професійної точки зору. Представники цього знаку будуть тим більше в гармонії з собою, оскільки вони відновлять зв’язок з однією зі своїх головних якостей, а саме здатністю до адаптації.

Останнє, укупі з підтримкою Венери у Водолії, стане паливом для їхнього успіху. Тому з легким духом вони зможуть впоратися з викликами та досягти своїх цілей. Крім того, Близнюкам також будуть корисні певні поради, які принесуть їм фінансову користь.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page