fbpx

До народження залишалося п’ять днів. Людмила все думала, де краще відсвяткувати: вдома чи ресторані. Нарешті вирішила – у ресторані. Як швидко пролетіли роки, вже сорок п’ять! На свій день народження запросила кумів, друзів, знайомих. Три роки Людмила не розмовляла з Романом. Він згодом вибачився за свій жарт, хоч і не підозрював, що кума сприйме все серйозно

До народження залишалося п’ять днів. Людмила все думала, де краще відсвяткувати: вдома чи ресторані. Нарешті вирішила – у ресторані. Як швидко пролетіли роки, вже сорок п’ять!

На свій день народження запросила кумів, друзів, знайомих. Жаль, чоловіка не було – овдовіла кілька років тому.

І ось настав довгоочікуваний день. Люда одягла свою найкращу сукню, в якій виглядала на багато років молодшою. Усі щиро вітали її з ювілеєм, бажали щастя, здоров’я та довгих років життя.

Після застілля та танців потягнуло на розмови. До іменинниці підсів кум Роман. Людмила пожалілася йому, що не може впоратися на городі з жуком колорадським: «Скільки разів цькували, але нічого не допомагає».

А Роман жартома вільзи і скажи, що збирає їх пилососом, і це так ефективно, що на кущики чистесенькі  залишаються.

Ця пропозиція Людмилі сподобалася, каверзи вона не помітила і наступного дня купила в господарському магазині сто метрів дроту, щоб зробити подовжувач, який їй зварганив сусід Олександр.

Вранці, жінка взяла пилосос, вийшла на город і взяласядо роботи. У неї викликало здивування, що крім жуків пилосос зриває і листя теж, і їй довелося часто чистити агрегат. Але віра в слова кума та відчайдушне бажання позбутися шкідників змушували її продовжувати роботу.

Закінчивши, вона по собі залишила на грядках одні цурупалки. І тільки в цей момент зрозуміла, що кум пожартував, і тепер вона лишилася не лише без жуків, а й без врожаю.

Три роки Людмила не розмовляла з Романом. Він згодом вибачився за свій жарт, хоч і не підозрював, що кума сприйме все серйозно.

Зрештою, вони таки помирилися, але згадувати про це, а тим більше жартувати на цю тему Роман більше не наважується. І правильно!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page