fbpx
життєві історії
До нас на роботу влаштувалася дуже гарна дівчина. Я відразу почав приділяти їй увагу, майже з перших днів. З’ясував, що вона була незаміжня. Почав наполегливіше залицятися. Нічого не допомагало. І на початку лютого у нас все склалося – стали ходити на побачення, зустрічатися. Але в якийсь момент просто відрізало. Пустушка.

Дивно, але все, що забороне – дуже бажане. Я пам’ятаю, як в дитинстві у бабусі одна з кімнат була завжди закрита на ключ. Не знаю чому, але бабуся забороняла мені з сестрою туди заходити.

І якось, коли бабуся пішла на пошту, ми з сестрою тихенько взяли ключ з її кімнати і відкрили замок.

У приміщенні за замкненими дверима майже нічого не було: старе ліжко з трьома матрацами, в кутку цілою горою були складені скляні трилітрові балони і драбина.

Я навіть не можу передати того розчарування, яке тоді відчув. Видно було, що сестра теж чекала на щось більше. Я чомусь уявляв, що у бабусі в кімнаті зберігаються скарби, піратська скриня або зброя. Природно, нічого з цього там не було.

Зараз мені 27 років.

В кінці минулого року до нас на роботу влаштувалася дуже гарна дівчина. Я відразу почав приділяти їй увагу, майже з перших днів. З’ясував, що вона була незаміжня. Почав наполегливіше залицятися.

Бували дні, коли їй проходу не давав, задаровував квітами, подарунками. Нічого не допомагало. І на початку лютого у нас все склалося – стали ходити на побачення, зустрічатися. Але в якийсь момент просто відрізало. Вона перестала здаватися цікавою і привабливою. За кілька тижнів я зрозумів, що з нею нема про що поговорити, та й взагалі при ближчому знайомстві вона виявилася зовсім не такою, якою я собі уявляв. Пустушка.

Як та кімната в дитинстві, яку бабуся закривала на замок.

Артем К., м. Київ

Фото – blog.pokupon.ua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page