fbpx
гороскоп
До нас прийшла важлива і несприятлива астрологічна подія – перехід Венери на Знак Скорпіона 23 жовтня 2022 року. Це має вплив на всі без виключення знаки зодіаку, а от на кого який – дізнайтеся прямо зараз! Тим, кому перехід несе негативну життєву смугу, не варто дуже засмучуватися, а треба дослухатися порад фахівців

До нас прийшла важлива астрологічна подія – перехід Венери на Знак Скорпіона 23 жовтня 2022 року. Це має вплив на всі без виключення знаки зодіаку.

Тим, кому перехід несе негативну життєву смугу, не варто дуже засмучуватися, а треба дослухатися порад фахівців-астроекспертів.

23 жовтня Венера здійснить перехід у Знак Скорпіона. Ця несприятлива подія сильно вплине на життя багатьох Знаків Зодіаку. Астрологи розповіли, яким буде вплив планети під час перебування у Скорпіоні.

У цьому Знаку Венера пробуде до 15 листопада. Це не дуже довго, що є гарною новиною. Тим не менш, про певні запобіжні заходи в ці три з невеликим тижні пам’ятати просто необхідно.

Овен

Овни виявляться одними з найбільш щасливих людей наприкінці жовтня і першій половині листопада, оскільки Венера в Скорпіоні не впливатиме на них надто негативно.

Швидше за все, просто частіше траплятимуться спонтанні зміни в настрої, але це максимум того, що може статися. Тобі важливо продовжувати рухатися до мрії, доки є сили!

Телець

Тільцям з 23 жовтня до 15 листопада доведеться несолодко. Це буде украй несприятливий період, оскільки Венера для цих людей є однією з головних планет-покровителів. Її слабкість у Скорпіоні позбавить Тельців удачі та життєвої енергії.

Ухвалювати рішення і боротися за місце під сонцем буде вкрай непросто, тому найкраще для тебе – “залягти на дно”, зайняти позицію спостерігача за подіями і відпочити, присвятивши увагу собі.

Близнюки

Близнюкам у період негативного настрою Венери необхідно розставити пріоритети у житті. Це найголовніше, адже важливо буде не витрачати свої сили і час марно.

Цей період для тебе буде досить дивним і непередбачуваним. Сказати точно, що саме станеться – складно, але краще весь час бути сконцентрованим.

Рак

Раки дуже залежні від Венери, тому її негативний вплив цих людей буде досить відчутним. Астрологи вважають, що планета може породити в Раках страхи та невпевненість, що вкрай негативно позначиться на продуктивності та спробах зробити своє життя кращим.

Тому не забувайте про такий вплив саме на вас, розумійте його природу і максимально не піддавайтеся, зберігайте спокій і рівновагу.

Лев

Левам доведеться туго у сфері кохання, особливо у перші два тижні перебування Венери у Знаку Скорпіона. Можливо, ці люди втратить будь-яке бажання та здібності до досягнення компромісів. Не виключені сильні сварки із другою половинкою, а також батьками, дітьми, друзями.

Діва

У Дів в ці три тижні з’явиться сильний потяг до лінощів і прокрастинації. Якщо вони дотримаються розкладу і не відхилятимуться від звичного розпорядку дня, все буде добре.

Діви відповідальні люди, яким із 23 жовтня по 15 листопада потрібно просто бути собою. Також астрологи радять тобі просто зайвий раз не втомлюватись, берегти енергію й свої внутрішні ресурси.

Терези

Терезів, на жаль, чекають труднощі практично у всіх сферах життя. По-перше, вони стануть менш мотивованими. Складніше працювати і займатися справами буде і через підвищену стомлюваність.

Багато проектів можуть стати, зупинитися, а переживання щодо роботи посилитися. Саме з цієї причини це сприятливий час для відпустки. Тому якщо маєш таку можливість – неодмінно нею скористайся, візьми відгули хоч не кілька днів.

Скорпіон

Скорпіонам наприкінці жовтня в жодному разі не можна відкладати важливих справ на потім. Їм може помилково здатись, що зараз не найкращий час для вирішення проблем, але це не так.

Якщо не вирішити багато завдань зараз, потім це буде складніше. Щоб займатись справами було простіше, важливо оптимізувати робочий процес – у тебе вийде!

Стрілець

Стрільцям краще поки що тимчасово відкласти далекі поїздки, оскільки вони дуже вимогливі до енергетики та витривалості.

Поки Венера не в дусі, краще зайнятися простими справами і не виходити за межі зони комфорту. Також важливо пам’ятати, що доля – не справа випадку, а результат вибору. Підходь до всього вдумливо і виважено – і все буде чудово.

Козеріг

Козерогам під впливом негативної Венери у Скорпіоні доведеться несолодко. Астрологи радять людям цього Знаку Зодіаку бути обережнішими і не витрачати надто багато енергії на справи та роботу.

Важливо знаходити час для відпочинку та зміни обстановки. Також не варто бути довгий час на самоті. У цей період порятунок для вас – близьке коло друзів і рідних, спілкування з ними й відпочинок.

Водолій

Водоліям у найближчі тижні варто побоюватися енергетичних вампірів та токсичних людей у цілому, а вони є у вашому оточенні. Спілкування з такими особами може серйозно зіпсувати Водоліям настрій і призвести до сильного занепаду сил, відсутності мотивації.

Краще не спілкуватися з неприємними людьми, але спалювати мости теж поки що не варто. Важливо просто трохи дистанціюватися і абстрагуватися. Вони – самі по собі, ви – також.

Риби

Негативно налаштована Венера позбавить Риб сильної інтуїції, гарного настрою. Астрологи наполегливо радять людям даного Знака запастися терпінням, оскільки багато друзів і родичів вважатимуть своїм обов’язком дати Рибам якусь слушну пораду. Це може дратувати, але спробуйте не відповідати нікому негативом – люди це роблять з добрих намірів, щоб вас підтримати.

Миру нам всім і прихильності Всесвіту!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page