fbpx
життєві історії
До недавнього часу Тамара Василівна вважала, що після закінчення навчання я поїду назад в своє місто і її Євгена залишу, ми розлучимося з ним і все. Це вона сказала приблизно пів року назад, до того ж так спокійно сказала, ніби жартома, а в кожному жарті, як то кажуть…

Зустрічаємося з Євгеном 3 роки, весь цей час живемо разом, взагалі все серйозно, влітку хочемо одружитися.

Але мене, як би сказати, бентежить ставлення його мами до мене, до недавнього часу Тамара Василівна вважала, що після закінчення навчання я поїду назад в своє місто і її Євгена залишу, ми розлучимося з ним і все. Це вона сказала приблизно пів року назад, до того ж так спокійно сказала ніби жартома, а в кожному жарті, як то кажуть… і навіть вже кандидатку нову знайшла, свою колегу молоденьку у тої чоловік поганий, вони чи то разом, чи то ні, свекруха, як я зрозуміла, все про Євгена їй розповіла, ця колега давай в соц. мережі заходити, писати.

Євген їй все пояснив, що у нього все серйозно зі мною! І ніби як з мамою поговорив… мені було так прикро, я ж думала у нас будуть чудові відносини зі свекрухою, завжди на свята за ці роки подарунками обмінювалися і т.д. А тут таке.

Особливого інтересу до життя сина Тамара Василівна не проявляє (ну це вже інша і довга історія) а як справа торкнулася особистого життя так тут вона прям майстер. Дуже неприємно мені після цієї ситуації. Тепер і не дуже хочеться дружити з нею, але доведеться звичайно.

Сподіваюся з часом все налагодиться.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – aif

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook