fbpx
життєві історії
До Софії Михайлівни приїхав восени син із дружиною та дітьми, сказали, що на два тижні. Квартира у Софії Михайлівни під Буковелем, у курортній зоні. Зазвичай взимку Софія приймає курортників, щоб на весь рік підзаробити, бо роботи іншої там майже не має. Дітям Софія дуже зраділа, догоджала як могла, готувала, купувала найякісніші продукти. Взагалі вона перестаралася, дітям так сподобалося, що вони затрималися аж на три місяці, застали ювілей жінки. У 60-й день народження невістка подарувала Софії подарунок – розбитий свій старий смартфон зі словами: його ще можна полагодити

До моєї подруги Софії Михайлівни приїхав восени син із дружиною та дітьми, сказали, що на два тижні. Квартира у Софії Михайлівни під Буковелем, у курортній зоні. Гори, ліси, ліжні курорти. Зазвичай взимку Софія приймає курортників, щоб на весь рік підзаробити, бо роботи іншої там майже не має.

Та дітям Софія дуже зраділа, догоджала як могла, готувала, купувала найякісніші продукти. Взагалі вона перестаралася, дітям так сподобалося, що вони затрималися аж на 3 місяці.

І ось у Софії Михайлівни був ювілей, 60 років, дуже красива кругла дата. У день її народження невістка подарувала їй подарунок – розбитий свій старий смартфон зі словами: його ще можна полагодити? Софія проковтнула цей неприємний епізод і постаралася як можна скоріше забути про інцидент.

Увечері цього ж дня її син Роман розмовляв по своєму дорогому смартфону і необережно випустив його на кам’яну підлогу. Телефон розлетівся вщент! Ось так!

Софія Михайлівна розповіла мені про цей випалок по телефону, а ще сказала що невістка тепер перестала з нею спілкуватися. бо Софія попросила їх нарешті звільнити квартиру, адже настав час курортників і подруга хоче заробити.

Дуже не задоволені, діти з’їхали, Роман дзвонить матері, а от невістка – ні. І як далі складуться їхні взаємини, Софія не знає, хоча вона завжди робила для родини сина лиш добро.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com