fbpx
гороскоп
До твого зіркового часу залишилося кілька днів! Українські астроексперти попередили три знаки Зодіаку про щасливий період наприкінці жовтня – от ви пестунчики Всесвіту! Планети будуть максимально сприятливими для цих обраних, і період шансів захопить останню декаду місяця. Підвищення, нові посади, вигідні командировки просто посипляться! Єдине, про що варто турбуватися Близнюкам – особиста сфера

До твого зіркового часу залишилося кілька днів! Українські астроексперти попередили три знаки Зодіаку про щасливий період наприкінці жовтня – от ви пестунчики Всесвіту!

Наприкінці жовтня-2022, а саме з 21-22 числа, для трьох знаків Зодіаку настане новий, щасливий період – так прогнозують українські астрологи. Планети будуть максимально сприятливими для цих обраних, і період шансів захопить останню декаду місяця.

Близнюки

Кінець жовтня буде дуже вдалим для Близнюків! Представники і представниці цього знака легко реалізують найважливіші для себе плани та цілі. Задуми виконуватимуться легко, сам Всесвіт допомагатиме Близнюкам, чим би вони не займалися.

Єдине, про що варто турбуватися Близнюкам – особиста сфера. Тут важливо обійтися без поспішних рішень. Підходьте до всього виважено – і успіх в коханні вам гарантовано!

Рак

Професійна сфера життя Раків із 21 жовтня зміниться до невпізнання. Перед Раками у третій декаді місяця відкриються такі можливості, про які можна лише мріяти! Підвищення, нові посади, вигідні командировки просто посипляться.

Найбільших висот досягнуто Раки, діяльність яких пов’язана із творчістю. В особистому житті астрологи не радять розголошувати сімейні секрети нікому, всі непорозуміння зараз потрібно вирішувати безпосередньо з тими, з ким вони виникли. І буде вам щастя.

Скорпіон

Жовтень був не надто вдалим для Скорпіонів, але третя декада все змінить. Успіх обернеться до тебе обличчям і щедро обдарує!

Ймовірні нові пропозиції щодо роботи, фінансові надходження, виграш у лотерею, дивовижні знайомства, які змінять життя представників цього знаку.

Єдине, чого астроексперти робити не радять, – брати гроші у борг. Їх буде складно віддати. А в решті ти – справжній пестунчик пані Фортуни!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page