fbpx
життєві історії
До виписки залишалося години півтори. Вдома нас зустрічав щасливий батько, чоловік сестри. Весь його вигляд говорив про те, що відзначати він почав своє батьківство ще напередодні. Та тe, щo стaлося пiсля, здивувaло мeне найбiльше

У мене наpoдила двоюрідна сестра. Нас запросили на виписку з пoлoгового будинку. Треба було їхати в сусіднє місто, тому ми приїхали раніше призначеного часу. За матеріалами

Спочатку заїхали додому до сестри. До виписки залишалося години півтори. Вдома нас зустрічав щасливий батько, чоловік сестри. Весь його вигляд говорив про те, що відзначати він почав своє батьківство ще напередодні.

Його друг господарював на кухні, намагаючись хоч щось приготувати запрошеним. На кухні були гори посуду, нерозібрані пакети упереміш з їжею. Хаос повний.

Ми удвох з ним абияк, по-швидкому, спробували прибрати. Швидко нарізали пару салатів, один займався гарячим. З розмов, вони запросили  купу родичів по лінії чоловіка в гості. Я була в подиві. Ну навіщо?

Мій чоловік з ледве живим чоловіком сестри прикрашали квартиру кульками, готувалися до зустрічі мами з дитиною.

З квартири ми вийшли всі разом. Ми поїхали на своїй машині, чоловік сестри на своїй. Сказав, що заїде купити квітів і відразу в пoлогoвий будинок.

Читайте також:СВЕКРУХА БУЛА ПРОТИ ЦЬОГО ШЛЮБУ, АЖ НАДТО БІДНА СІМ’Я У ЇЇ НЕВІСТКИ, НУ І ЩО ЩО КРАСИВА, БУЛИ НА ПРИКМЕТІ НАРЕЧЕНОЇ І ПО СОЛІДНІШЕ. ПОЖИВУТЬ ТРОХИ, СИН ОТЯМИТЬСЯ, А ПОТІМ І РОЗЛУЧАТЬСЯ. НАГPAЄТЬСЯ ЗІ СВОЄЮ КРАСИВОЮ ЛЯЛЬКОЮ, ДІВЧАТА ЙОМУ ЗАВЖДИ ШВИДКО НАБРИДАЛИ. АЛЕ ЇЇ НАДІЇ НЕ СПРАВДИЛИСЯ, НЕВІСТКА ЗАВAГIТНІЛА

Під’їхали до пoлогoвого будинку. А там купа родичів з боку чоловіка сестри. Веселі, з кульками і квітами.

Стоїмо всі чекаємо, коли тато під’їде. Виявляється, він ще повинен привести речі на виписку для дружини і для дитини.

Минуло хвилин 30. Подзвонили, каже, що їде. Сестра стоїть у віконці і нам періодично махає ручкою, ми їй.

Пройшла година. Щасливого батька все немає. Сестра вже нервує. Ще раз подзвонили, каже, що ось уже, зараз під’їде.

Через півтори години новоспечений батько все-таки приїхав. Забув речі на виписку, повертався додому. Потім забув купити квіти, знову повертався.

Гаразд. Нарешті, сестра до нас змогла вийти. Зустріли, привітали, вручили квіти і подарунки. Сфотографувалися на пам’ять. Весь пoлoговий будинок із завидною цікавістю спостерігав за нашою галасливою компанією.

Родичі націлилися в гості, а ми з чоловіком вирішили не їхати. У нас маленька дитина і так досить втомилися від усього цього, в гостях з ним було б важко. Так, і не планували ми. Я не думала, що після пoлoгового будинку, буде організований стіл, та й молодій мамі не до святкування. Зустріли і розійшлися, навіщо столи?

Родичі прогостювали у сестри до пізнього вечора. Вона мені потім дзвонила, скаржилася, що ледве-ледве змогла їх випровадити. Вона вже потім просто пішла в іншу кімнату до дитини, а вони самі святкували. Потім їй довелося все прибирати за ними, чоловік був не в змозі.

Ось питається навіщо? Я пам’ятаю, як мені було не до того після пoлoгів. Швидше б додому потрапити. Які вже тут родичі ?!

Виходить, чоловік сестри тільки для себе свято зробив. А про дружину і не подумав.

facebook