fbpx
життєві історії
До заміжжя я зустрічалася з багатьма молодими людьми і щоразу ми розлучалися через те, що мамі вони не подобалися. Зустріла я майбутнього чоловіка Олега, само собою, він також їй не сподобався, мама сказала – я все одно вас розведу. У нас склалися чудові стосунки, одразу ж при першій зустрічі. Я старша за чоловіка на 5 років, свекруха про це дізналася пізніше

Є матусі, які не полюблять обранця чи обраницю своєї дитини, не тому що та чи той погані, а просто з принципу, і так буде з кожним обранцем. Це вже гордість, характер, як хочете, так і назвіть, і нічого не поробиш.

Хочу навести приклад з нашої сім’ї. До заміжжя я зустрічалася з багатьма молодими людьми і щоразу ми розлучалися через те, що мамі вони не подобалися. Зустріла я майбутнього чоловіка Олега, само собою, він також їй не сподобався, мама сказала – я все одно вас розведу.

І якби мій чоловік був хоч мільярдером, хоч писаним красенем, хоч кандидатом наук, хоч президентом, вона знайшла б до чого причепитися. Та у випадку з Олегом я її не послухала, про що й не шкодую.

З моєю свекрухою у нас склалися чудові стосунки, одразу ж при першій зустрічі. Я старша за чоловіка на 5 років, свекруха про це дізналася пізніше і цей факт анітрохи не змінив її ставлення до мене.

Ми живемо разом із батьками чоловіка, свекруха мені допомагає у чомусь, у свою чергу – я їй. Кожна з нас має недоліки, але ми їх не помічаємо. Мені взагалі здається, що у моєї свекрухи немає недоліків, просто я їх не бачу.

Головна помилка обох сторін – це зайва гордість та егоїзм. Звичайно всі ми горді і відстоюємо свої права, своє “Я”, але в сімейних взаєминах мені здається необхідно стримати свій егоїзм, особливо якщо ти приходиш в іншу сім’ю, до батьків чоловіка або дружини. Тут неодмінно необхідно зважати на правила нової сім’ї.

Помилка деяких мам – почуття власності стосовно своєї дитини. Як у дитинстві мама вирішувала, яку кашу буде їсти дитина, так і далі мама вирішує з ким дружити, з ким одружується.

Але я переконана, що мама з дитиною пов’язані тільки в утробі, як тільки малюк народжується пуповину перерізають – все, з цього моменту дитина з мамою більше не пов’язана, дитина – не власність матері. Діти – не наша власність! Але, на жаль, багато матусь так не вважають.

Я ж вдячна своїй свекрусі за те, що вона це все розуміє, що син для неї – не маленький хлопчик, а дорослий самодостатній чоловік, який сам вирішує все у своєму житті. Вона майже не втручається в наше життя, а мене любить, як дочку.

Фото – авторське, ілюстративне.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page