fbpx
Шоу-бізнес
До зірки серіалів “Зачаровані” і “Беверлі-Хіллз 90210” Шеннен Догерті з новою силою повернулася хвороба. Актриса сама розповіла подробиці: “Ми живемо тільки один раз! Неправильно! Ми йдемо тільки один раз, а живемо кожен день!”

Шеннен  Догерті розповіла, що у неї діагностували хворобу молочної залози в четвертій стадії. Актриса зізналася, що до сих пір не в змозі обробити цю інформацію і періодами не може змиритися з тим, що це сталося саме з нею.

Про це повідомляє сайт телеканалу Прямий.

Вперше захворювання було виявлене у Догерті у 2015 році, і вона тут же вступила в боротьбу з ним. В результаті через два роки настала ремісія, проте зараз хвороба повернулася, і актриса відновила лікування.

Вона вирішила оголосити про це в ефірі шоу ABC News 4 лютого (Всесвітній день боротьби з хворобою) у зв’язку з іншою подією.

У 2018 році особняк актриси пошкодився через лісові пожежі, тому їй довелося подати до суду на страхову компанію, яка відмовилася відшкодувати збитки в повному розмірі. У документах, які знаходяться в загальному доступі, вказана й інформація про стан здоров’я Догерті, тому вона вирішила розкрити це перш ніж хтось інший зробить це.

Після появи на американському шоу Догерті розмістила на своїй сторінці в Instagram зображення з життєствердним повідомленням:

“Ми живемо тільки один раз, Снупі! Неправильно! Ми йдемо тільки один раз, а живемо кожен день!” — значиться в публікації.

Читайте також: МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ ВАРІАНТ “НАПОЛЕОНУ” – СИРНИЙ ІЗ ЗАВАРНИМ КРЕМОМ. РЕЦЕПТ НАВІТЬ НЕ ЗНАЮ СКІЛЬКИ РОКІВ ЗБЕРІГАЄТЬСЯ В РОДИННОМУ ЗОШИТІ І НІКОЛИ НЕ ПІДВОДИТЬ. ТОРТ ВИХОДИТЬ ЛЕГКИМ, НАДЗВИЧАЙНО ПОВІТРЯНИМ – ВІЗЬМЕШ ОДИН ШМАТОЧОК, І ОДРАЗУ РУКА ТЯГНЕТЬСЯ ЗА НАСТУПНИМ!

Фото з відкритих джерел.

facebook