fbpx
гороскоп
Добром п’ятниця не закінчиться: трьом знакам Зодіаку сьогодні не щаститиме. Всесвіт на деякий час від вас відвернувся, але і з таких “моментів” є вихід

Добром п’ятниця не закінчиться: трьом знакам Зодіаку сьогодні не щаститиме. Всесвіт на деякий час від вас відвернувся, але і з таких “моментів” є вихід.

Три знаки Зодіаку, яким сьогодні не пощастить.

Астрологи сьогодні, 23 вересня 2022 року, прогнозують Дівам деякі негаразди. Терезів чекає напружений день, а от Козерогам не радять розпочинати нові проєкти.

Дів

На Дів сьогодні чекають деякі негаразди. Вас чекає неприємна розмова з якимись керівниками. Це може бути хтось, як з роботи, так і поза її межами. Вам варто стримувати сьогодні свої емоції. Добре думайте що кажете, щоб це не було використано проти вас.

Сьогодні Всесвіт не на вашій стороні! Майте на увазі!

Ввечері, через негатив протягом дня, ви можете зірватись на коханій людині. Пам’ятайте, ваші рідні не хочуть для вас поганого. Тримайте себе в руках!

Терезів

На Терезів чекає дещо напружений день. Якщо маєте можливість – візьміть на роботі вихідний, або ж хоч трішки скоротіть останній робочий день тижня та просто відпочиньте, оскільки негативних емоцій буде чимало.

Ближче вечора, щоб розрядити напружену ситуацію, приділіть час другій половинці. Подивіться разом фільм, або приготуйте романтичну вечерю.

пам’ятайте, завтра буде новий день, і нові можливості.

Сьогодні Зорі не на вашому боці!

Козерогів

Астрологи не радять Козерогам в цей день розпочинати нові проєкти, оскільки нічим добрим вони не закінчаться.

Краще подбайте про своє здоров’я. Воно останнім часом – підводить.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua