fbpx

Дочка чоловіка все поділила у нас в будинку

Є у мене син від першого шлюбу 9 років. Зараз вдруге за чоловіком. Скоро нapoдиться дитина. У чоловіка дочка від першого шлюбу 7 років.

Живе з матір’ю, вітчимом і брат нapoдився у них року 2. Живуть в іншому місті. Джерело

Ми, я, син і чоловік живемо в квартирі двійці. Квартира моя, на навпіл з сином (частки 50 на 50%). З спільно нажитого майна з новим чоловіком: машина, дача з новим будинком.

Чоловік раз в пару місяців, може рідше бере доньку до нас. Нічого проти не мала, добре ставилася до дитини, дарувала подарунки. В останній її приїзд помітила, що дівчинка поводиться вкрай нахабно.

Наприклад, лежать шоколадки, чіпси, син хоче взяти, тут підлітає вона вихоплює і кричить мовляв моє це мені тато купив. І так з усім, їжа, ласощі.

Чую скандал з кімнати. Приходжу. Заявляє: «Нехай він вийде з моєї кімнати». Син природно в шоці, з піною у рота: «Це кімната моя взагалі-то».

Ну і всю відпустку тільки і чула. «Квартира наша з татом, наша з татом машина, наша дача». «Я приїхала до тата, а не до вас».

Причому при ньому вона шовкова, варто йому піти і починається. Ще й носом верне це їм, це не їм. Чесно дратує. Чоловік вважає, що вона дрібна і нічого не розуміє.

Читайте також: Дружину не люблю, дітей забезпечити не можу

До слова, він сильно переживає, що вона там типу обділена, тому що у них нapoдилася дитина і нібито вона там не потрібна. Часто ночує в бабусі. Мати їй не займається.

Тому в гостях у нас їй можна майже все, бо раптом образиться і більше не приїде. Тато обіцяв як виростити взяти її до себе. Типу велике місто, можливості, навчання.

Тепер вона весь час дзвонить і скаржиться, то її б’ють, то ображають, то не люблять, то не купують нічого, жити вона з ними не хоче, хоче жити до тата.

На скільки там все правда ніхто не в курсі, тому що чоловік з колишньою спілкуються по типу привіт-привіт, зараз заїду, заберу і все.

Чоловік переживає, як бідоласі погано, треба забирати, нехай живе з нами.

Колись я була б і не проти, але після цих «моє», «не ваше» вже і не хочеться. Є ще момент.

З самого початку у чоловіка підозри були, що дитина не його, була там історія, що вони розлучилися, вона там з мужиком водилася (з ним і живе зараз до речі). Потім заявила, що вагітна і він одружився.

Були у нього думки зробити ДHК, але не знає як з цією інформацією вчинити, так як любить дочка, вирішив забити.

You cannot copy content of this page