fbpx

Дочка моєї рідної сестри, як то кажуть, завилася. Іринці лише дев’ятнадцять, а вона вже молоденька матуся. Але моя сестра багато дочці допомагає, тому якось дають собі раду. Як то кажуть, не вона перша, не вона остання. І все б було добре, якби в цю історію не запхала свого носа моя невістка. Так мені за неї тепер соромно, що словами не описати. Це ж треба було все своїй рідні розтеревенити. Знають вони навіть, що з одруженим племінниця зв’язок мала. Ти диви яка мені тихоня знайшлася!

Ти диви, яка мені тихоня знайшлася!

Дочка моєї рідної сестри, як то кажуть, завилася. Іринці лише дев’ятнадцять, а вона вже молоденька матуся. Але моя сестра багато дочці допомагає, тому якось дають собі раду. Як то кажуть, не вона перша не вона остання.

І все б було добре, якби в цю історію не запхала свого носа моя невістка. Так мені за неї тепер соромно, що словами не описати.

Коли мій Володя привів свою дівчину перед весіллям до нас на знайомство, то ця Ірина мені сподобалась.

Скромна, мила, не така, як всі ці “розфуфирені” дівчата. Багато Ірина мені на кухні допомагала, бо після весілля перебрались вони жити до нас з чоловіком в село.

Сама моя невістка хоч і з районного центру, але живуть свати в своєму будинку і навіть курочок і кроликів тримають.

На кожній забаві Іринка поводила себе дуже тихо. Я пишалася, що така в мене невістка хороша. Про свою родину вона завжди мовчала, а ось наші “плітки” їй подобалось слухати.

Родина в нас велика, і багато хто в тому ж селі і залишився, тому ми часто зустрічаємось.

І якось Ірина дізналася, що племінниця моя привела на світ своє дитятко від одруженого чоловіка. Ну, всі ми це знали, та що вже робити… ну так сталося…

Я б так нічого і не знала про свою “тихоню”, якби випадково не зустріла в районі свою однокурсницю, а вона далека родичка моєї невістки. Виявляється, Оля знає про все про всю мою рідню і навіть про племінницю, що завилася.

– Ой, та Іринка як до батьків приїжджає, то всі секрети ваші розкриває. Знаємо ми навіть того чоловіка, батька дитяти твоєї племінниці. Це місцевий бізнесмен, в нього дружина і двійко вже дорослих дітей. Ну як твоя племінниця тільки могла таке вчинити?

Словом, мені так незручно стало. То виявляється, моя Іринка вже й не така тихоня. За столом сидить, і слова з неї не витягнеш, а як до батьків їде, то пліткує про нас.

Мої родичі як про це дізналися, то перестали мого сина з Іриною в гості гукати. Ну а як інакше? Ну нема права щось біля Ірини і сказати

Ну звісно, що це не приємно… Я б також їх не кликала. Але мені сина шкода, бо через таку дружину віддаляється від рідні.

Як мені тепер жити з такою невісткою?

Автор – КАРАМЕЛЬКА

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page