fbpx
життєві історії
Дочка постійно вказує мені, як жити, що їсти, що вдягати. Мало я спортом займаюся, погано за собою стежу і так далі. Додала мені грошей на квартиру і тепер вважає, що я маю робити дизайн і ремонт за її бажанням, її баченням. Мама моя на її стороні, говорить, що потрібно дослухатися молоді, але я сама не стара, мені тільки 48 років! А дочці – 28, і вона вважає себе розумнішою

Дочка постійно вказує мені, як жити, що їсти, що вдягати. Мало я спортом займаюся, погано за собою стежу і так далі. Додала мені грошей на квартиру і тепер вважає, що я маю робити дизайн і ремонт за її бажанням, її баченням. Мама моя на її стороні, говорить, що потрібно дослухатися молоді, але я сама не стара, мені тільки 48 років! А дочці – 28, і вона вважає себе розумнішою!

У мене зараз не прості стосунки з дочкою. Три роки тому я розлучилася з чоловіком, він знайшов іншу.

Дочка Юля, якій тоді було 25 років, мене підтримала, але вже потім, через деякий час, сказала мені, що я сама винна в тому, що тато пішов.

Начебто я мало уваги йому приділяла, а головне – мало приділяла її собі: перестала за собою слідкувати, набрала вагу.

Я дійсно розслабилася, це так, але я думала, що чоловік кохає мене такою, яка я є, адже і я любила його з усіма недоліками.

Але вже сталося, як сталося. Я була вдячна чоловікові, що розповів правду і пішов, а не жив подвійним життям.

Близько року мені знадобилося на відновлення, а потім я відчула, що знову маю інтерес до життя, хочу рідіти і йти далі.

Я продала нашу з чоловіком стару двушку, а собі купила в новобудові однокімнатну квартиру-студію, як і мріяла. Юля вже заміжня, у них з чоловіком своє житло, а мені такої прощі для життя цілком вистачає, тим паче, що нова квартира не набагато менша за ту, що я продала.

Юля додала мені на покупку квартири десь четверту частину суму, бо з моїх грошей ще треба було залишити ж на ремонт і облаштування.

Я вже переїхала в нову квартиру, але дизайн і ремонт ще не завершено, і тут у мене з Юлею справжня боротьба. Вона вважає, що, давши гроші, має право командувати, та і смак ніби то у неї кращий, сучасний, а я, мовляв, нічого не розумію!

Дочка не дала мені облаштувати зону кухні, як я хотіла, ми сварилися, і я здалася, дозволила, щоб вона внесла свої корективи. Тепер кухня у мене в салатових тонах, а я хотіла молочну.

Тепер постійно сперечаємося щодо деталей у основній кімнаті. Юля дуже часто приходить до мене, і якщо бачить, що я щось зробила сама, з нею не порадилася, – їй завжди не так, не подобається, я чую саму лише критику.

Та і взагалі, я втомилася від Юлиних повчань, як мені належить жити. Дочка постійно вказує мені, як жити, що їсти, що вдягати. Мало я спортом займаюся, погано за собою стежу і так далі… Додала мені грошей на квартиру і тепер вважає, що я маю робити дизайн і ремонт за її бажанням, її баченням.

Заглядає у холодильник і сварить мене за те, що там згущенка, наприклад, чи плавлені сирки – це, мовляв, не здорова їжа, я не маю такого їсти. І білого хліба та булочок також – бо стану ще товстішою і ніхто мене заміж не візьме.

Та я й не хочу, принаймні, поки що! І взагалі, це все – моє діло. Часто діти скаржаться на те, що батьки не поважають їхніх особистих кордонів, порушують їх, лізуть в їхнє особисте життя. А тут все навпаки!

Що дивно і обурює мене – мама моя на стороні Юлі, говорить, що потрібно дослухатися молоді. Але ж я сама не стара, мені тільки 48 років! А дочці – 28, і вона вважає себе розумнішою, мудрішою.

Так, Юля вдало вийшла заміж, живе в достатку. І я дуже хочу, щоб у доньки все склалося, якнайкраще, але, в той же час, зараз ще не можна зі стовідсотковою впевненістю, що у них все з чоловіком завжди буде ідеально. адже життя – непередбачувана річ. То чому вона дозволяє собі таке втручання в мій особистий простір? Я ж до низ з зятем не лізу!

Можливо це тому, що дітей у них поки що немає, а працює вона в інтернеті, вільного часу у неї багато, от і, за її ж словами, хоче мені допомогти жити і почувати себе краще. Але мені така допомога не потрібна! Говорю про це Юлі – вона ображається. Каже: мамо, я ж для тебе стараюся!

Та виходить, що своє життя влаштувати саме так¸ як це потрібно і хочеться мені, я не можу через таку от Юлину «допомогу»!

Автор – Олена К.

Спеціально для видання Ibilingua.com.

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page