fbpx

Дочка вже з ранніх років мріяла вийти заміж за якогось бізнесмена. Їй було все одно, якою чоловік буде людиною. І їй це вдалорся. тепер прагне розлучення, але я не дозволяю. Я захищала зятя як могла. Так її життя на краще не зміниться, де вона чоловіка знайде, який її візьме з двома дітьми та такими капризами. Назад я не прийму її

Мені не подобалося, що дочка вже з ранніх років мріяла вийти заміж за якогось бізнесмена. Їй було все одно, якою чоловік буде людиною. Головне – щоб забезпечував, щоб гроші давав, щоб не дозволив жити у злиднях.

Звичайно, багато в чому це заслуга її батька, який виносив з дому все, що тільки міг. Через його любов до пляшки та витівки нам довелося багато витерпіти. І навіть після розлучення мені доводилося не один рік сплачувати його борги. Ледве не залишилися без квартири.

Тому Лесине бажання, хоч і не похвальне, але цілком зрозуміле – добре жити, не докладаючи великих зусиль. І треба сказати, що дівчинка вона гарна, до того ж, ще й розумна. Після школи вивчилася на медсестру і познайомилася зі своїм принцом.

Денис дійсно гарний собою, молодий і багатий. Батьків у нього немає, але є дядько, разом із яким зять веде бізнес. Причому, незважаючи на кризи, вони досить непогано ведуть справи та непогано живуть і зараз. Хоча і працюють теж багато, часто їздять до інших міст, постійно засиджуються на роботі до пізньої ночі.

Спочатку доньку все влаштовувало, і вона була рада, що не треба рахувати копійки. Їй навіть працювати не було потреби. Потрібні туфлі чи сукня – пішла в магазин і купила. Все просто. Ще й мене подарунками почала балувати.

Коли дочка чекала дитинку, чоловік вмовив її здати на права. Я не розуміла, навіщо Лесі сідати за кермо, хвилювалася за неї. Але вона якось легко впоралася з цим, навчилася їздити і отримала документ.

Пізніше виявилося, що Денис вирішив подарувати дружині автомобіль як подарунок до народження сина. А там скоро і друга дитина з’явилася на світ. Вважай уже велика родина. Я тільки тішилася за них.

Але дочка все частіше була незадоволена тим, як складаються її стосунки з чоловіком. Він щодня на роботі, постійно зайнятий, регулярно затримується допізна. Був би рядовим співробітником, то бодай вихідні з сім’єю проводив. Але дядько Дениса, схоже, сам про відпочинок не думав, та й племіннику відпочивати не давав.

Дійшло до того, що я сама почала просити зятя, щоб той узяв собі якусь відпустку, та з дружиною та дітьми з’їздив відпочити. Зрештою вони так і вчинили, поїхали в Карпати, в Буковель. А вже на другий чи третій день Денису зателефонував дядько і вимагав повертатися. Якісь проблеми на фірмі розпочалися. Тому довелося зятю залишити родину на відпочинку та мчати на роботу.

Леся тоді повернулася дуже зла. Заявила мені, що збиралася подавати на розлучення. Мовляв, не так вона уявляла своє сімейне життя. Діти батька не бачать, вона також. Дядько за нього все вирішує і всім командує, а вона хоч би що казала – чоловік все одно не слухає.

Я захищала зятя як могла. Адже він і не п’є, і як людина хороша, і сім’ю чудово забезпечує. Що ще йому робити? Кинути справи та біля дружини сидіти? Але вона ж сама хотіла чоловіка-бізнесмена, а тепер їй подавай зразкового чоловіка та батька?

Сподівалася, що вона схаменеться, але ні. Дочка вже почала збирати документи, щоб на розлучення подати та стягнути аліменти. Планує переїхати до мене, влаштуватися на роботу і знайти чоловіка, який щовечора і всі вихідні з сім’єю проводитиме. Мої ж умовляння і слухати не хоче.

Але чому Леся не розуміє, що так її життя на краще не зміниться. Як вона збирається на роботу ходити, і дітей виховувати? Влаштує у садок? А якщо вона від садка на роботу бігатиме і назад, їй хіба таке життя більше сподобається?

Та й де вона чоловіка знайде, який її візьме з двома дітьми та такими капризами? Назад я не прийму її, нехай так і знає.

Начебто вже доросла жінка, але не розуміє, що робить велику помилку, руйнуючи шлюб. Адже з боку її сім’я видається ідеальною, можна лише заздрити. І чому вона не розуміє свого щастя? Як пояснти це дочці і не допустити їхнього розлучення?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото – Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page