fbpx

Дочку я зазвичай чекаю біля брами, а Алінка, моя доця, зайшла у хату з колядою. Там вона і впізнала тітку Лесю, яка навіть нічого не спитала про мене. А наступного дня я від сусідки дізналась, що Леся вже поїхала в свою Італія, так і не зустрівшись зі мною. То як бідна була, то до нас горнулася. Ми ж її з важкого стану витягнули. А як стала Леся пані, то й дорогу до нас забула. Так образливо стало

Своїй подрузі Лесі я була потрібна, як у неї не було за що дітям хліба купити. Тепер Леся пані і мене навіть знати не хоче.

З Лесею я потоваришувала, як переїхала з чоловіком у свій будинок.

Живемо ми в особняку поблизу міста. Так склалось в житті Лесі що вона залишилась сама з двома діточками.

Чоловік подруги через важку недугу рано покинув цей світ. Леся тоді зі всіх сил старалась врятувати свого Діму, майже всі кошти і збереження пішли на лікування, та все виявилось марним.

Моя подруга сама зростала без батьків, не знаю з яких причин, але Леся виховувалась в школі інтернат. Жила подруга скромним життям допоки не зустріла свого Дмитра, який перетворив її життя на казку.

Леся неодноразово згадувала ту любов і увагу, яку їй приділяв чоловік.

Від їхнього кохання у них народились дві донечки. І все би було чудово, якби не випробування долі, які випали на життєвому шляху Лесі.

В той час коли не стало Дмитра, подруга впала у депресію з якої ми її ледве витягнули.

Грошей для існування майже не було, Лесі важко було влаштуватись на роботу. Але для чого ж ми, наше завдання, як друзів, допомогти, тому вже десь через пів року все стабілізувалось.

Леся працювала і ми по черзі приглядали за дівчатками. Наші діти дуже гарно ладнали між собою, тому не було жодних проблем, щоб дівчата час від часу перебували у нас в домі.

Ми завжди товаришували, накривали спільні столи і були щасливі. А потім велика радість, Леся зійшлася з чоловіком. Десь через три роки Леся з дівчатами виїхали за кордон.

Ми часто зідзвонювались по відео зв’язку, та згодом наші розмови ставали все рідшими. Так, десь колись переписувались, вітали одні одних із святами, спостерігали один за одним в соц. мережах.

Леся завжди виставляла свіжі фото їхнього там життя. Я рада була за подругу, що їй так пощастило, що вони так гарно живуть, вони, як ніхто, заслуговували на це, адже стільки натерпілись і пережили.

Я навіть і не знала, що Леся приїде в Україну на ці свята, те що я побачила за вікном у своїх сусідів, мене сильно здивувало. Я ще довго приходила до себе.

Як так? Чому подруга не навідалась до мене, адже я не остання людина в її житті?

Свою наймолодшу донечку я повела колядувати, тай дійшли ми до дальших наших сусідів. Дочку я зазвичай чекаю збоку хати, а Алінка, моя доця, зайшла у хату з колядою.

Там вона і впізнала тітку Лесю, яка навіть нічого і не спитала про мене. А потім наступного дня я від сусідки дізналась, що Леся вже поїхала так і не зустрівшись зі мною.

Я дуже важко сприйняла цю ситуацію. В моїй голові кружляло запитання: Чому?

Та так я і не знайшла в собі сили, щоб зателефонувати. Мабуть, мені потрібен час, щоб зрозуміти поведінку Лесі.

Та чи варто взагалі мені тепер до неї телефонувати першою?

І чи зізнається Леся, що була поруч і так і не заїхала до мене?

Невже я стала непотрібною людиною в її житті?

Чи вона тепер настільки заможня, що ми недостойні називатись її друзями?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube”

You cannot copy content of this page