fbpx
життєві історії
Додому повертатися не хочеться. Приходиш в квартиру, а тут – ногу нікуди поставити! Все завалено речами, все в іграшках, в пластиліні, в засохлій каші… Посуд завжди в мийці та скільки ж можна! Краще я поїду до мами, поживу поки у неї!

Додому повертатися не хочеться. Приходиш в квартиру, а тут – ногу нікуди поставити! Все завалено речами, все в іграшках, в пластиліні, в засохлій каші… Посуд завжди в мийці, та скільки ж можна! У холодильнику сморід, в кімнаті бардак! Поїду до мами, поживу поки у неї. А ти подумай, якщо не будеш якось змінюватися – розлучимося, тому що так тривати не може!  Якось днями сказав чоловік Аллі.

…У Алли чоловік і дитина, якій скоро буде два роки. Чоловік працює, Алла сидить в декреті. Чесно кажучи, господиня вона і правда недолуга. Де щось возьме, там і кине, привчити себе класти на місце ніяк не може. Поки жили з чоловіком удвох, обоє працювали, у будинку з’являлися тільки пізно ввечері – підтримувати порядок було нескладно. Робили це разом – прибиралися по вихідних.

Ну і відносини тоді, на самому початку, були краще, чого вже там. Грошей було більше, могли багато чого собі дозволити, почуття були свіжі…

Але тепер все змінилося. Речей в орендованій однокімнатній квартирі стало багато, шаф не вистачає. Коляски, ліжечка, велосипед, купа не спрасованого одягу.. Дитина розкидає іграшки, перевертає полки, вимагає уваги.

Мити посуд і драїти сантехніку Аллі рішуче ніколи. Чоловік допомагати тепер теж не хоче – вважає, що це несправедливо. Він цілий день на нервовій непростій роботі, встає рано, лягає пізно, їде в транспорті з пересадками – так невже йому ще, прийшовши додому, хапатися за тряпочки і вставати до мийки?

Дружина цілий день вдома, на ній тільки один здорова дитина, і у них тут не триповерховий особняк з зимовим садом, щоб не впоратися з прибиранням і наймати прислугу. Та й не олігархи вони далеко. «У бідних слуг не буває».

Про те, що чоловікові не подобається безлад в квартирі, Алла знала – ця розмова виникає у них не вперше.

Чоловік вже як тільки не намагався донести до дружини, що він злиться і розчарований.

І говорив, і скандалив, і бойкоти влаштовував. Кілька днів після словесної «екзекуції» Аллочка начебто намагається щось змінити, але вже через тиждень все скочується в звичний бардак.

Знову гори одягу на всіх поверхнях, іграшки на підлозі, крихти на дивані, солодке липке пляма на підлозі в кухні красується тиждень…

Мабуть, зараз терпінню чоловіка прийшов кінець – ось уже третій день він ночує у матері.

– Туди йому й дорога! Бач, командир знайшовся. Потрібен порядок – нехай сам і прибирає! І не думай його повертати. Розлучайся, він тебе не гідний! – радять Аллі, одні подруги.

– Ну ти теж неправа! – обережно говорять інші. – Так не можна, змінюйся! Ти жінка, господиня! Втратити хорошого чоловіка через безлад в квартирі – дурість. У вас дитина, врешті-решт! Давай, швиденько все налагоджується! Змінюйся!

А як вважаєте ви, в подібній ситуації хто не правий?

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page