fbpx

Додзвонитися до невістки, завдання не з легких. До президента було б легше, ніж до Галини. В неї все, як не телевізор грає то фен шумить. Нині, на дивно, відповіла доволі швидко. Галина з перших хвилин розмови дуже зверхньо відповідала, і явно не хотіла ділитися подробицями життя. Майже всі її відповіді були з декількох слів і показували, що невістка не зацікавлена в розмові. А потім я сказала про ці речі для дітей, ще й безкоштовні

Додзвонитися до невістки, завдання не з легких. До президента було б легше, ніж до Галини. В неї все, як не телевізор грає то фен шумить. Нині, на дивно, відповіла доволі швидко. Галина з перших хвилин розмови дуже зверхньо відповідала, і явно не хотіла ділитися подробицями життя. Майже всі її відповіді були з декількох слів і показували, що невістка не зацікавлена в розмові. А потім я сказала про ці речі для дітей, ще й безкоштовні.

Я коли віддавала свого сина Арсена в сім’ю невістки, то й не підозрювала, що таке може статися.

Галина, його дружина, з порядної сім’ї. Мати її Світлана, директорка школи, а батько Олег в тій же школі завуч і вчитель фізкультури. Невістка одна дитина в сім’ї, але я думала, що такі інтелігентні люди навчать її як мінімум правил етикету і поведінки.

Та де там. Галина “затуркана”, думає, що весь світ має крутитися навкруг неї. І весь час думає тільки про себе.

Недавно до мене подзвонила моя подруга Надія, а в неї якраз від внучки багато речей хороших було. Мала в неї швидко виросла, а нові речі майже не ношені, тож питала, чи не потрібно їх Галині.

Ось я й вирішила подзвонити до невістки. Чесно вам скажу, що завдання це не з легких. Іноді мені здається, що додзвонитися до президента було б легше ніж до Галини. В невістки все, як не телевізор грає то фен шумить. Нині, на дивно, невістка відповіла доволі швидко.

Галина з перших хвилин розмови дуже зверхньо відповідала, і явно не хотіла ділитися подробицями життя. Майже всі її відповіді були з декількох слів і показували, що невістка не зацікавлена в розмові.

Але як тільки я сказала, що моя знайома хоче віддати їй дуже хороші речі, ще й безкоштовно, то Галина одразу ж пожвавішала.

Зразу почала багато розпитувати: А який розмір? А який колір? А який склад речей? І ще багато чого.

Коли ж ми все обговорили то невістка щось не зрозуміле сказала, мовляв, вже діти прийшли і кинула слухавку, не сказавши ні дякую, ні до побачення.

Мені навіть якось прикро стало, що як їй щось треба, то Галина співає як соловей, а як просто подзвонити, то ніколи не дочекаєшся.

І ось що мені робити? Чи варто допомагати такій невістці? А ви б що зробили на моєму місці?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page