fbpx
гороскоп
Доля взялась за вас – конкретно: випробування будуть ще ті! Думати-гадати немає часу. “Чорна смуга” вже чатує “за рогом”

Доля взялась за вас – конкретно: випробування будуть ще ті! Думати-гадати немає часу. “Чорна смуга” вже чатує “за рогом”

П’ять знаків Зодіаку чекає потужне випробування. Вам варто зібратися з думками і “викрутитися” з ситуації якнайшвидше!

На “чорну смугу” ступили такі знаки Зодіаку як: Овни, Тельці, Близнюки, Раки і Стрільці.

Астроексперти виділили знаки Зодіаку, на представників яких чекають серйозні випробування до кінця поточного тижня, 11 вересня.

Беріться до “роботи”, інакше халепи не уникнути.

Овен

Найближчі днями Овнам краще бути максимально обережними у спілкуванні з людьми. Деякі намагатимуться їх спровокувати і скомпрометувати.

Тілець

Народжені під знаком Тельця ризикують збитися зі шляху, особливо 10 вересня, коли Меркурій стане ретроградним.

Близнюки

Про якісь серйозні випробування зірки не попереджають Близнюкам до кінця тижня. Але їх може бути дуже багато, і впоратися з усіма відразу буде непросто.

Рак

Ракам зірки приготували насичені та динамічні дні. Вірогідні не дуже приємні сюрпризи, які можуть на деякий час вибити їх з колії.

Стрілець

Представників цього знака найближчими днями з високою часткою ймовірності будуть підстерігати неприємності. Вороги і недоброзичливці не сплять.

Ну що ж, тепер ви знаєте, які приблизно на вас чатують неприємності. Включайте сьоме чуття і виправляйте ситуацію на краще!

Нехай щастить!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua