fbpx

Донька вмовляла простити дружину, але я не зміг. Так і сталося розлучення у майже 60 років. Розлучалися друзі сім’ї, і в процесі розлучення на емоціях подруга нашої родини розповіла мені всю правду

Моя історія проста і досить банальна. Майже 25 років прожили у шлюбі з уже колишньою дружиною. Шлюб для мене був ідеальний, дружину любив, жив для сім’ї. В нас двоє дорослих дітей.

Завжди вважав, що у нас з дружиною дуже гарні стосунки, все було яскраво у всіх сферах життя. Думок про те, що дружина може бути мені не вірна, що може зрадити, у мене навіть ніколи не виникало. Але, як то кажуть: «Якщо ми у щось не віримо, це не означає, що цього немає».

Майже 16 років у дружини стався роман на боці. Я тоді працював вахтами, у нас були труднощі з великими грошима. І ось у той час все й сталося.

Дізнався я про все випадково і неочікувано. Розлучалися друзі сім’ї, і в процесі розлучення на емоціях подруга нашої родини розповіла мені всю правду, що її чоловік зустрічався з моєю дружиною. Зробила все це вона при свідках.

У той момент дружина пожартувала, але пізніше між нами відбулася серйозна розмова і вона у всьому зізналася. Сказала, що було таке, що не втрималася, піддалася емоціям, втратила голову та згрішила. Потім схаменулась, припинила все. Сказала, що через те, що любить лише мене.

Змиритися з усім цим і пробачити я не зміг. Через рік після того, як правда спливла, ми розлучилися. Ось уже півтора роки я сам. Живу один, бачуся з дітьми, няньчуся з онуками. Іноді бачу там колишню дружину.

Євгенія плаче, благає пробачити і повернутися. А я не можу. Вона для мене була всім, а в реальності он воно як виявилося. Як осквернена святиня.

Начебто живу, і зміг пережити, а ніби й ні. У душі досі є до неї почуття, але пробачити, бачити, чути та доторкнутися до неї не можу. Була найближча рідна та кохана людина, а виявився ворогом та зрадником.

Жити з цією правдою поки що так і не навчився. Про те, що про все дізнався, не шкодую. Але було дуже важко усвідомити, що все сімейне життя виявилося обманом. От якось так. Хоча діти мене вмовляють пробачити їхню маму й старіти та доживати разом.

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page