fbpx
життєві історії
– Допоможіть знайти маму, вона вчора ввечері пішла і не повернулася, – але перехожі дивилися на нього і навіть не зупинили і не запитали його, що з ним сталося

Було в другій годині ночі, а маленький хлопчик Сашко все не спав. Чекав свою маму, коли вона прийде, а її так і не було.

Вона вирішила сходити ввечері в магазин і не повернулась.

Саша не знав що робити, адже йому було всього чотири роки. Хлопчина дзвонив кілька разів по телефону, але абонент не відповідав. Тоді Саньок заплакав і не помітив, як заснув.

Прокинувся тільки вранці від сонячного світла у вікні. Хлопчик думав що мама прийшла вже й пішов в її кімнату, а її так і не було там.

Хлопчисько знову почав дзвонити кілька разів, але у відповідь знову була тиша. У них не далеко від будинку був поліцейський відділок, він пішов туди повідомити про маму.

Саша сказав, допоможіть знайти маму, вона вчора ввечері пішла і не повернулася.

– Хлопчик, відповів черговий на посту не балуйся, а то оштрафуємо твоїх батьків.

– Іди звідси по-доброму.

Саша вийшов з дільниці і заплакав. Він йшов по вулиці і плакав.

– Мама, мамочка, ти де?

Читайте також: Мало хто з нас її знає! Яка квітка дана вам як оберіг відповідно до місяця народження?

Перехожі дивилися на нього і навіть не зупинили і не запитали його, що з ним сталося. Коли стало темніти маленький хлопчина пішов назад додому.

Так він в пошуках мами провів чотири дні. Сашенька не надіявся навіть на допомогу дорослих, йому ніхто не хотів допомагати, думали що бреше.

Він всі ці чотири дні бігав і шукав матусю навколо свого двору і знайомих вулиць, але її так і не було. Приходив надвечір додому і плакав в подушку.

Наступного ранку хлопчик знову бігав по дворах і закутках і побачив недалеко великі гаражі. Вирішив туди сходити і впав від безсилля. Сил у Саші вже не було. Він розчарувався в людях після того випадку.

Коли хлопчик прийшов до тями, повернув голову і побачив свою маму. Він закричав:

– Мама, мамочка, я тебе знайшов! Але мама не відповідала.

Сашенька подумав, що вона спить. Повернув її до себе, але жінка була вся холодна і замерзла. Що було з нею так ніхто не дізнався.

Саша злякався дуже, але вже не кричав так голосно. Хлопчик в цю хвилину подумав що світ такий жорстокий. Обняв свою маму і заснув поруч з нею.

Через пару днів хлопчаки забігли за гаражі і закричали. Тоді сюди під’їхали поліцейські і дізналися того хлопчика. Він не брехав, що шукав свою маму, а ми не повірили хлопцеві.

facebook