fbpx
гороскоп
“Доведеться затягнути пояси!”: гороскоп на понеділок, 24 жовтня за картами Таро для всіх знаків Зодіаку. Одні не відіб’ються від конкурентів, інші ж мають добряче помізкувати, щодо бізнесу чи проєкту, який ведуть!

“Доведеться затягнути пояси!”: гороскоп на понеділок, 24 жовтня за картами Таро для всіх знаків Зодіаку. Одні не відіб’ються від конкурентів, інші ж мають добряче помізкувати, щодо бізнесу чи проєкту, який ведуть!

Карти Таро гарна можливість прожити день краще.

Гороскоп для всіх знаків зодіаку за картами Таро на 24 жовтня 2022 року говорить, що у Терезів загальмується рух уперед, а Стрільцям варто побути наодинці.

Овен

Карта дня “Двійка мечів”

Ви знаєте, як діяти, але боїтеся цього. Здеріть пов’язку з очей. У стосунках сьогодні вас можуть поранити. Що до роботи, то доведеться відбиватися від нападів конкурентів.

Телець

Карта дня “Місяць”

Ви можете дізнатися те, що раніше було приховане. У любові остерігайтеся відкриття таємниць. У робочих питаннях перед новим проєктом краще перевірити конкурентів.

Близнюки

Карта дня “Лицар жезлів”

Всередині вас горить вогонь — скеруйте його у правильне річище. У коханні покажіть жар, який палає всередині вас. У роботі додайте іскри й усе налагодиться.

Рак

Карта дня “Лицар кубків”

Мрійте про лицаря чи лицарку на білому коні, але не занадто занурюйтеся у свої мрії. У любовних перипетіях покажіть глибину своїх почуттів. А що до роботи, то піддавайтеся емоціям, але не занадто сильно.

Лев

Карта дня “Трійка пентаклів”

Як працюєте — таку й нагороду отримаєте. У стосунках помізкуйте над можливістю початку власного бізнесу. Що до роботи, то сьогодні гарний день для початку чогось нового.

Діва

Карта дня “Закохані”

Це традиційно позитивна карта. У стосунках ви можете максимально зблизитися з партнером. Що до кар’єри та роботи — маєте чудовий і світлий день.

Терези

Карта дня “Той, що висить”

Ваш рух уперед може трішки загальмуватися. У любові усе може перевернутися з ніг на голову. У роботі землю можуть вибити вам з-під ніг.

Скорпіон

Карта дня “Телепень”

Попереду — нові починання, але слід дивитися під ноги. У коханні наважтеся на щось нове. У роботі тягніться до мрій, але прислухайтеся до порад друзів.

Стрілець

Карта дня “Самітник”

Зараз варто побути наодинці та зібратися з думками. У любові можлива перерва у стосунках. Що до руху кар’єрними сходами, то доведеться діяти самому.

Козоріг

Карта дня “Двійка кубків”

Час для примирення і партнерства. Що до любові, то варто гармонізувати стосунки з партнером чи партнеркою.

Водолій

Карта дня “Король мечів”

Використовуйте свій гнучкий розум у якості захисту. У любовних перипетіях не ображайте людей, які поруч з вами. Що до роботи, то варто розробити певну стратегію дій.

Риби

Карта дня “П’ятірка пентаклів”

Зараз ваші ресурси будуть обмежені. У стосунках не розраховуйте на фонтан емоцій. Що до фінансів, то доведеться затягнути пояси.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page